Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtöknek nagyon jó kerek feneke van megszoktátok dugni azt is vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 23:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Csak úgy füstölősre...:)
2015. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Megtenném, ha engednék. De sajnos nem tehetem. :(
2015. okt. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
17%

Nekem nagy és kerek fenekem van. Elég idegesítő, hogy a pasij, akik utánam néznek, azok gondolatban mind a s.ggemet dugják meg. Búzák.

A volt pasim is meg akarta dugni, egyszer próbálkoztunk, borzalmas volt. Ha a leendő pasim próbálkozna, egyszerűen csk felveti búzi módra a s.gglyukszexet, gondolkkodás nélkül kidobom a francba. Aki nem tud hetero módra élni keressen búuit vagy ribit, azoknak ez bejön.

2015. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
56%
A nagy popsis lányoknál vonzóbb az anál szex:)
2015. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
29%

A punci meg már el van felejtve.

Búzák

2015. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint minden b..uzis ami nem punciba van. Akkor minek szopatod a csajod? A búzák is azt csinálják. Gratulálok a felfogáshoz nyomorultak... csináljátok szárazon punciba. Annál jobb biztos nincs :P
2015. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
58%

Nem erről van szó, hanem ha odaraknak eléd egy nőt, hogy dugd meg, akkor ahelyett, hogy egy nedves puncit dugnál, inkább a s.gglyukát rakod meg. Puncija csak nőnek van, s.gglyuka mindenkinek, te egy punci helyett mégis egy s.gglyukra vágysz. Azért még tudod, hogy néz ki egy punci, vagy már teljesen elfelejtetted? :)

De pontozzatok csak le, ez legalább azt jelenti, hogy nem állok be a tömegbe a divatmajmok közé. ;)

És én nem szopatok senkit, mivel nő vagyok.

A "punciba szárazon" megjegyzést meg nem értem. Tudod, a vagina be szokott nedvesedni, ha a nő felizgul, oda nem feltétlenül kell síkosító, mint a s.gglukszexhez. Ja... Ezt te nem tudod, mert te csak análisan közösülsz. De most nem magyarázom el a női test anatómiáját, örülj neki, hohy a s.ghlyukba bele tudod passzírozni a farkincád, másra nincs szükséged.

2015. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 electroman75 ***** válasza:
33%
Ne haragudj meg T. utolsó válaszoló, de elég sekélyes szexuális kultúráról, de legfőképpen alacsony intelligenciáról adtál most képet magadról.
2015. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
40%

Persze, mert nem szeretem az anált, ezért hülye vagyok.

Értem. Nem baj, ti vagytok itt az etalon, mert s.ggbe rakjátok egymást, inkább örüljél ennek, ne velem foglalkozzál.

2015. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
40%

Ja igen, azt kifelejtetted, hogy prűd is vagyok nyilván, meg a számba sem veszem a f:szt, meg csak az ágyban sötétben szexelek, csak azért, mert nem szeretem az anált.

Persze ez nem így van, dehát a mai felfogás szerint én csak egy prűd kislány lehetek. :)

2015. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!