Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha kiderülne, hogy a barátnőtöknek volt már egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

Beszéltünk már korábbi kapcsolatokról, szexuális élményekről és csak azt mondta hogy egy hosszútávú kapcsolata volt, csak azzal a fiúval szexelt.


Mostanában rákérdeztem volt-e már egyéjszakás kalandja, és mondta hogy igen egyszer, és azért nem mondta el mert a kapcsolat kezdeti szakaszában nem érezte ezt olyan témának amit az orromra akarna kötni, nem akarta hogy rosszat gondoljak róla, meg ez amúgy sem olyan dolog amivel dicsekedne... Én viszont nem tudom máshogy értelmezni, mint hogy 1 éven át hazudott nekem...


Valami összetört bennem, vajon mi másban nem mondott még igazat? Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy a múlt az múlt és semmi közöm hozzá de akkor is rosszul esik hogy hazudott.


22/F


2015. aug. 7. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem volt neki több is. :D De mit számít ez? Ő is ember, hagy élje meg a szexualitást. 2015 van és utálom, ha abban határozzák meg egy nő értékességét, hogy hány emberrel szexelt. 21/F
2015. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Akkor itt nem az a gond, hogy volt már egyéjszakás kalandja, hanem az, hogy hazudott.

Nekem is volt, a barátom az első pillanattól tud róla, és nincs vele problémája.

2015. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Most megtanultad egy életre, hogy nem érdemes faggatni a nőket a múltjukról.
2015. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én nem mondanék rá semmit mert nekem is volt egy éjszakásom... és az tényleg csak anyi...

egy kapcsolatba fontos a bizalom... ha a csajba nem bízol meg mert ugy érzed hazudott neked... akkor már jobb ha most azt mondod hogy vége... mert később csak rosszabb lesz... féltékenység... folyton az fog járni a fejedbe kivel van mit csinál... amibe lassan de biztosan bele őrülsz... ő meg abba hogy folyton csak féltékenykedsz..

szóval

A, megbocsáltasz.

B, nem.

a döntés csak a tiéd...

2015. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha összetört benned valami szakíts. Nevetséges indok lesz, de jobb ha még most megteszed, mert hosszabb idő alatt lesz még rengeteg konfliktus egy párkapcsolatban, ha ennyitől összetörsz és már most csak azt nézed vajon miben hazudott... hát akkor fogsz is mindig (ki)találni valamit ami miatt veszekedni lehet.


Tényleg tök felesleges abban vájkálni mit csinált amikor még együtt se voltatok.

2015. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én se örülnék neki, de valamilyen szinten érthető, hogy hazudott róla. Ha a kezdeti státuszban minden titkunk elmondanánk a másiknak nem nagyon lennének kapcsolatok.

Viszont ha kiderülne hogy nem csak egy volt és mostanában is sokat bulizik akkor nem bíznék meg többet benne.

2015. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekem is volt, de én nem titkoltam el , nem az mondom büszke vagyok rá, de szerintem ez nem olyan dolog amit el kéne titkolni.

Viszont szerintem Téged tényleg az zavar, hogy hazudott.

Ha így van és nem tudsz túl tenni rajta talán jobb ha tovább lépsz, mint az már írták is :)

2015. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok tovább lépni nagyon szeretem őt és ő is engem, csak fel kell dolgoznom ezt az infót... Nem nagyon jár szórakozni általában házibulikat szokott tartani amin én is ott vagyok meg a barátaink is. Pasiügyeit illetően kíváncsiságból rákérdeztem a lakótársánál akivel mindent megoszt és azt mondta tényleg csak ennyi volt neki és ezen az utóbbin nagyon sokat vívódott hogy elmondja-e mert "tudta hogy így fogok reagálni".
2015. aug. 7. 15:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 1éjszakás kalandom..Ez szerintem teljesen magánügy.Nem volt akkor senkim.Senkinek sem ártottam vele,max magamnak.


Az előző párom is rendszeresen nyaggatott,kérdezgetett.Rendszeresen kitértem a válasz elől,mondtam,h figyelj,mit számít?!

Veled vagyok,téged szeretlek,együtt lakunk,stb.


Addig addig kérdezgetett,meg mondta,hogy nemgond,mondjam el,fel tudja dolgozni,az már a múlt,csak kiváncsi stb..míg 1x elmondtam-akkor már kb 1éve voltunk együtt!!-,h volt egy 3éves kapcsolatom,és volt ez az 1 éjszaka.


Láttam az arcán,h akkor elvesztettem.1 ideig bírta,küzdött,de egyre féltékenyebb lett..annak ellenére,hogy mikor összejöttünk,az ő exnője terhes volt tőle,és a kapcsolatunk első 1 hónapjában zaklatta a csaj,az abortuszra készült,a barátom pénzelte-nem akartak gyereket,csak becsúszott,stb.Mégis támogattam.


Kb 1 hónapig bírta,küzdött,de 1idő után bárhova mentem,tuti megcsalom..ne menjek dolgozni,majd ő eltart..stb. aztán 1 kisebb vitánknál kijött belőle minden:') : lek*rvázott,h én értéktelen vagyok,hamar megkap biztos mindenki stb.


Ott lett vége,pedig már együtt éltünk és a menyasszonya voltam.Minden tökéletes volt addig..és utána is mondta,h szeret,és h megváltozik,de többet nem bízott bennem..


Tehát bárhogy alakul is kettőtök között,bárhogy döntesz..a következő barátnődnél ne firtasd a multat..magadat bántod ezzel,hidd el.


Mindenesetre sok sikert azért:)

2015. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%

Vagy, ha nem akarsz riherongyot magad mellé jobb az elején tisztázni, nekem 5 alkalmi kapcsolat a válaszhatár, onnantól elértéktelendett a szememben mert az egy dolog, hogy a nő is vágyik a szexre, de miért más-más férfiakkal ? Miért nem fog meg egyet és, ha rájön átmegy hozzá ?


Akit csak úgy egy buliban megkap valaki (persze nem bárki biztos megy a válogatás miegymás) nekem az már nem a megbízhatóság mintaképe mert ennek oka van.

2015. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!