Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha kiderülne, hogy a barátnőtöknek volt már egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

Beszéltünk már korábbi kapcsolatokról, szexuális élményekről és csak azt mondta hogy egy hosszútávú kapcsolata volt, csak azzal a fiúval szexelt.


Mostanában rákérdeztem volt-e már egyéjszakás kalandja, és mondta hogy igen egyszer, és azért nem mondta el mert a kapcsolat kezdeti szakaszában nem érezte ezt olyan témának amit az orromra akarna kötni, nem akarta hogy rosszat gondoljak róla, meg ez amúgy sem olyan dolog amivel dicsekedne... Én viszont nem tudom máshogy értelmezni, mint hogy 1 éven át hazudott nekem...


Valami összetört bennem, vajon mi másban nem mondott még igazat? Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy a múlt az múlt és semmi közöm hozzá de akkor is rosszul esik hogy hazudott.


22/F


2015. aug. 7. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
te olyan féltékenykedő típus vagy, jól érzem? ha a csajnak esze van, most ott hagy téged, mert folyton csak gyanakodni fogsz rá.
2015. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
#1. Az én szememben (és gondolom a többi normális férfi szemében is) még 2025-ben is egy olcsó k_rva lesz az a lány aki havonta más sráccal szexel. Én az ilyeneket elkönyvelem, úgy hogy "csak a dugásra jó" ;)
2015. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12 Ez akkor gondolom szerinted igaz a hímk*urvákra is, vagyis rád.
2015. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sok pasi akar jólnevelt nőt, aki jóformán az esküvőig tartogatja magát, mert ha nem, abból nem lesz hűséges asszony, arra viszont mindenki magasról tesz, hogy a legtöbb válás azért történik, mert a férj félreb.szik. Képmutatás a köbön.


#9, nagy szívás ez a történet, de az elmondottak alapján ezerszer jobban jártál így.


Kérdező, ezt a választ egy másik, majdbem ugyanilyen kérdésre írtam:

Itt van pár válasz egy olyan kérdésre, ahol a pasi azon vacillál, hogy mondja-e meg a barátnőjének, hogy a jó ég tudja hány nő megvolt már neki előtte:


"Ha érdekli, akkor elmondhatod neki. Hiszen egy párkapcsolat alapja az őszinteség."

- Látod kérdező, már tudsz róla mindent, az ilyenre lehet kapcsolatot építeni


"Mond meg neki nyugodtan, ha tényleg érdekli, elmondod, de utána meg ne mondogassa, hogy úristen ennyi...Vagy ne utaljon rá semmilyen módon.

Ennyi volt előtte és kész. Most ő van, azok meg voltak."

- Ne nyaggasd, és ne utalj rá semmilyen módon... Előtted annyi pasival szexelt, de most te vagy neki, és kész


"A kis cassanova!:)

Hazudni semmiképpen ne hazudj. Akkor mond meg neki, hogy sok. Ha viszont nem döbben meg a magas számtól, akkor elmondod. Csak utána tényleg ne csináljon belőle problémát."

- A kis szexbomba! :) Te meg Ne. Csinálj. Belőle. Problémát.


"Szerintem bőven elég, amit a kérdésedben írtál, eddig elég aktív életet éltél, de most már csak ő van, és még tedd hozzá, hogy erről nem szeretnél többet beszélni. Ha esze van, megérti."

- Ha eszed van, nem csinálsz belőle problémát, mert mostmár te vagy neki...


( http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Na, remélem tudtam segíteni ;) ;)

2015. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aha. Akkor a hivatalos verzió szerint volt egy komoly kapcsolata és egy egyéjszakás. Nagyon csúnyán át lettél verve.
2015. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Te Kedves 22 éves fiú!


Tanuld meg, ha ilyet kérdezel egy lánytól, akkor mindig azt fogja neked mondani, hogy te vagy a második az életében.

/Egy öreg barátod/

2015. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A 9#es vagyok,én irtam a regényt:)

Jah...és még egy példa az ismerősi körömből,elfelejtettem leírni.

Ennek a volt barátomnak,akivel szakítottunk pont emiatt,amit te leírtál-és amit én is leírtam...az édesanyja és az édesapja 22éves kor körül házasodtak össze.A nő-"volt anyósom" szűz volt. És kiderült róla,hogy 1 nagy k+rva..többször megcsalta "apósom",mert hajtotta a kiváncsiság..27év házasság alatt/után.


Tehát inkább előtted minimálisan-normális keretek között-élje ki magát (nem kell félreérteni,nem naponta más,de ha előtted volt 2-3 férfi az életében,attól még nem k+rva!)..mert a szüzek a legnagyobb k+rvák:)


Tehát szerintem 1 normális,felnőtt férfi nem akar szűz tökéletes nőt,pont ezért.

Ez az én véleményem..


Sok sikert még1x,kaptál jópár példát meg ötletet:)

2015. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó részben egyetértek veled. Szűzzel nem szabad hosszútávra tervezni mert félrefog kefélni. Ugyanakkor aki ri...nc volt az az is marad, hiába takaróznak a kiélés baromsággal.
2015. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak: A nőknek lehetetlen elvárásaik vannak felénk, amiknek senki nem képes megfelelni. Méghogy legyek kedves, vicces ÉS adjak valamennyire a külsőmre? Szánalmas...

Férfiak: Az olyan nő, aki annyira élvezi a szexet, mint én, az értéktelen ribi. Egy egyéjszakás kaland, és mész a levesbe anyukám... Az ilyen nem képes másra, csak dugásra. A szűz mégrosszabb! Frigid a p.csa? Vidd a szemem elől! Olyan nőt akarok, aki életében egyszer volt szerelmes, de meghalt a pasija, ami után 1 évig cölibátusban élt és én vagyok az első, akinek hajlandó megnyílni. Na ilyen az igazi nő!

2015. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!