Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta lett a túlsúlyos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett a túlsúlyos a "nőies"? Nektek tetszik? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy valaki legyen botsáska. Legyen melle, meg feneke de ne a hájat tituláljuk már a nőiesség szimbólumának... Tévednék?


Mármint szerintem ez a test már nem szexi:

[link]

[link]

[link]


Ez viszont már igen:

[link]


[link]


[link]


Valaki még a véleményemen? Miért lett a túlsúly divatos?


2015. okt. 5. 00:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

#30-tól utólag elnézést kérek: teljesen igazad van. Félrenéztem, bocsánat.


#29, sejtettem, hogy nő vagy. Nem az esztétika a lényeg, hanem az egészség. A második csoport egyáltalán nem egészségtelen. Azért mert te a divatmagazinjaidban 20 kilós nőket látsz, az nem azt jelenti, hogy az az egészséges.

2015. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
#31: Hát te komolyan nem vagy százas... Ki a franc beszélt neked 20 kilós nőkről divatmagazinokból? Egy az, hogy nem olvasok olyan marhaságokat, kettő az, hogy én is anorexiás vagyok és gyűlölöm, de majd persze, én fogom isteníteni a betegségben szenvedőket. Mi nem érthető neked azon, amit írtam?? Arról beszéltem, hogy izmosítani, edzeni kell és a 20-30% testzsírszázalék a megfelelő izomtömeggel az ideális! Ha te nem látod be, az a saját ízlésed, de nehogy már meghazudtolj.
2015. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

khm...khm...

Most én leszek itt a nagyon nagy gondosz.

De: 1, egy anorexiás ne mondja nekem, hogy "te nem vagy százsas", tudod, bagoly mondja verébnek...

2, egy anorexiás ne ossza az észt arról, ki túlsúlyos, ki nem, mikor testképzavara van.


Bocs, de a bármilyen pszichológiai betegséggel "megáldott" emberrel együtt tudok érezni, de az anorexiások a média termékeinek egy nagyon gyenge végterméke. Erre rájössz, aztán meggyógyulsz, ennyi.

2015. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
#33: Azt se tudod mitől lettem az! Mellesleg egyáltalán ne tereld a témát, főleg, hogy azt se tudod miről beszélsz...
2015. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Igen, így van, nem tudom, miről beszélek, éldegélj ebben a hitben. :)

Az előbbi kommented rádöbbentett, hogy a téma már le van zárva. Egy anorexiással nem fogok veszekedni, mivel ők mindig azt hiszik, nekik van igazuk. Legalábbis az ilyen "túlsúly" dolgokban biztos, hogy nem hagyják magukat. Neked nem lehet megmagyarázni... A lényeg, hogy a második csoportba belinkelt hölgyek nem löttyedt hájú, túlsúlyos nők, hanem egészségesek, gyönyörűrek.

Te meg inkább menj és kezeltesd magad, hátha utána nem fogsz így nézni az ilyen kerekded, dekoratív nőkre. Ilyen betegséged van és képes vagy itt osztani az észt... Előbb a saját fejecskédben rakj helyre néhány dolgot.

2015. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
#35: Fogalmad sincs az anorexiáról, arról se hogy nézek ki, arról se, hogy gondolkozom és mit miért mondok. A vitának pedig azért nincs értelme, mert átvitted személyeskedésbe az egészet.
2015. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Pontosítás: A 11-es válaszoló leírta, hogy az első három az csak a jó telt idomú, a kérdező hülye, amiért neki a másik 3 jön be, majd megjegyezte hogy a kutyák játszanak csontokkal, utalt ezzel mindazokra, akiknek a második 3 tetszik.

A 30% testzsíros válaszoló ezt megcáfolta és megvetette, hogy az első háromhoz hasonló testeket pozitívan, utóbbiakat negatívnak állítják be.


Aztán átváltott a vita abba, hogy az alsó három nőt nem kéne túlsúlyosnak mondani, mert ők nem is kövérek.

Ha jól látom ezt senki nem tagadta.

2015. okt. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Most olvastam el a 14. választ.

Te anoexiásan elégedett vagy a testeddel? Te hülyének nézel? Egy anorexiás soha nem elégedett a testével, ugyanúgy fröcsög magáról is, ahogy abban a válaszodban fröcsögtél más nőkről, amihez (ha tényleg anorexiás vagy) semmi jogod, mert te meg a ló túlsó oldalán vagy.

De gondoltam, hogy nem is vqgy anorexiás, hanem csak most az olyan divatos, és mindenki sajnálja őket, akkor betolom ide ezt a szöveget, hátha elmorzsolnak néhány könnycseppet...

Hát nem! Éljenek a nőies nők, te pedig gebedj meg!

2015. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, láttad az On the spot sorozatból a Mauritániában forgatott részt?
2015. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
#38: Nehéz a felfogásod, úgy látom. Nem fröcsögtem, egyszerűen tisztáztam, hogy ízléseken és pofonokon túl, mi az egészséges és mi nem. Úgy beszélsz az anorexiáról meg rólam, továbbra is, mintha valami szakértő lennél, kérlek. Nőies nő vagyok én is, köszönöm a jó kívánságaid. Elég lesz ennyi.
2015. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!