Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta lett a túlsúlyos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett a túlsúlyos a "nőies"? Nektek tetszik? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy valaki legyen botsáska. Legyen melle, meg feneke de ne a hájat tituláljuk már a nőiesség szimbólumának... Tévednék?


Mármint szerintem ez a test már nem szexi:

[link]

[link]

[link]


Ez viszont már igen:

[link]


[link]


[link]


Valaki még a véleményemen? Miért lett a túlsúly divatos?


2015. okt. 5. 00:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a képekkel is. Viszont az "ez már igen" kategóriában, a 3. kép nekem sok. Inkább az elsőkhöz raknám. 26F
2015. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez abszolút az egyéni nézetektől is függ, kinek az jön be, kinek ez :) Ezt mindenki saját maga tudja :)
2015. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
A tulsuly es a szeles csipo nem ugyanaz!
2015. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Sztem is mimdegyik kepen minimum duci, de nemelyiken dagadt nők szerepelnek.Egyik sem jön be, elhizottak..
2015. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:

A képeken látható hölgyek határozottan túlsúlyosak, nekem nem szépek, a 4. még csak-csak rendben van, de a többiek kövérek. Attól függetlenül, nem szégyen, ha valaki a kövérekhez is, vagy csak vonzódik.


Kérdező, úgy tűnik neked is vonzóak a túlsúlyos nők, úgyhogy kicsit fura a kérdés.

2015. okt. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a 14-15. válaszoló nincs tisztában a túlsúly fogalmával.


Az alábbi három képen szereplő hölgyön vannak plusz kilók, de ő még bőven a normál kategóriában vannak.


Nektek van kissé elferdült látásmódotok. de hát megértem, hogy néhány férfinak az anorexiások jönnek be.

2015. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
Úgy tűnik, Te nem tudod, hogy mi az a túlsúly. Ők túlsúlyosak, nem elhízottak, de túlsúlyosak.
2015. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen normális egészséges súlyban vannak. A köznyelvben a túlsúlyost egyáltalán nem erre az alkatra használjuk.
2015. okt. 7. 22:38
 29/41 anonim ***** válasza:
#26: Nem tudom miről beszélsz, mivel én nő vagyok és egyáltalán nem az anorexia mellett érveltem. Valószínűleg félreérthetted, amit írtam (ha egyáltalán elolvastad?). Ha pedig a kilókból indulsz ki, fogalmad sincs, hogy mi az egészségtelen, így főképp érthetetlen a kioktató stílus. (#14-es voltam.)
2015. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
26-os, én meg a 15-ik válaszoló vagyok. Úgy tűnik, nem tudsz számolni, mivel ha én azt mondom, hogy az elsőből a 3., az azt jelenti, hogy az kövérebb kategóriából választottam ki a 3. hölgyet, nem a szexi kategóriákból. A szexi kategóriából amúgy is sokkal jobban tetszenének a lányok a valóságban, mint a képeken, mert a hülye is látja rajta, hogy totál photoshoppolt mind. Tehát nem kell aggódni, valójában nem megy össze ennyire a hasuk a bordájuk alatt, és nem céloznak távcsőként a képedbe a mellük, hanem pont természetesek lehetnek.
2015. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!