Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta lett a túlsúlyos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett a túlsúlyos a "nőies"? Nektek tetszik? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy valaki legyen botsáska. Legyen melle, meg feneke de ne a hájat tituláljuk már a nőiesség szimbólumának... Tévednék?


Mármint szerintem ez a test már nem szexi:

[link]

[link]

[link]


Ez viszont már igen:

[link]


[link]


[link]


Valaki még a véleményemen? Miért lett a túlsúly divatos?


2015. okt. 5. 00:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled.

De mindenkinek más az ízlése.

2015. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
A végleteken fut le ez is , szétizmozott figurák kontra emo kölkök , bordája kilátszó modellek kontra elhízott plusszos hárék .
2015. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Engem csak az idegesít hogy ha jön egy elhízott nő azt mondják rá "nőies". Ez sértő a nőies jelzőre nézve. Ne attól legyen nőies valaki hogy dagadt.
2015. okt. 5. 00:12
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Tetszik fiuk ez a nagy egyetertes :D en kb olyan vagyok mint a szexi kategotia 1 kepen :D koszi az onbizalom novelest

18/L

2015. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek Veled, kérdező. Nekem amúgy a finoman izmos női test jön be leginkább, de nagyon jókat linkeltél (főleg az első kettő, mmm), igen, ezek szexi és nőies domborulatok :) A sok hájat egyik nemnél sem tartom szépnek, max. egyeseknek bizonyos szintig még egész elmegy, úgy is szexik, bár karcsúbban pláne azok lennének. A durván elhízott szint pedig egészségtelen és kész, ami még fontosabb, mint a szépség s nagy gond, ha azt jónak tekintik.
2015. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
#4: Én igazából lány vagyok, de hát szívesen akkor. :D
2015. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Egyre megy :D 4# voltam
2015. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ezek közül egyik se szexi, mindegyik duci vagy kövér.
2015. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Na utolsó nálad viszont vannak már problémák. :D
2015. okt. 5. 00:28
 10/41 anonim ***** válasza:
A nőiesség belülről fakad, nem a testsúly alapján mondjuk egy nőre hogy nőies. Amúgy meg hülyeség az is hogy divatos lett, biztos vagyok benne hogy a férfiak több mint 70 %-ának (nekem is) azok jönnek be akiket másodjára linkeltél.
2015. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!