Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta lett a túlsúlyos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett a túlsúlyos a "nőies"? Nektek tetszik? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy valaki legyen botsáska. Legyen melle, meg feneke de ne a hájat tituláljuk már a nőiesség szimbólumának... Tévednék?


Mármint szerintem ez a test már nem szexi:

[link]

[link]

[link]


Ez viszont már igen:

[link]


[link]


[link]


Valaki még a véleményemen? Miért lett a túlsúly divatos?


2015. okt. 5. 00:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
37%

Eddig csak gyerekek valaszoltal egy gyerek kerdesere..Meglatszik.


Kedves kerdezo az elhizottsag nem itt kezdodik.Nez korul jobban.

Telt idomok amik sok erett ferfinak tetszik!

Nem szukseges minden nonek igy ugy izom pacsirtanak lennie vagy szilikonal beleltnek ,mint egyik szamodra tetszos kepen levo holgy..(csak egyiket neztem bocs..)

Csontosnak meg plane hisz azokal csak a kutyak szeretnek jatszani :-)

2015. okt. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%

"szerintem ez a test már nem szexi"

Mások szerint meg igen.

Nem a test szexi, hanem a nő.

2015. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi szexi, az egyéni izlés kérdése. A női test ideálok viszont folyamatosan változtak az emberi történelemben, ha érdekel itt van egy kis videó erről: [link]
2015. okt. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
67%

#11: Aha, oké... Szóval az (a) teljesen normális, ha valaki elhízik, de az már nem, ha esetleg nem tud vagy nem akar? Sőt, ne adj' Isten, tesz is ellene!

Gyönyörű mintapéldája ez a kis válasz a body shamingnek. Lehordtál és kioktattál konkrétan mindenkit, aki nem az ideálod megtestesítője vagy ajnározója. Igazán érett, felnőttes viselkedés...

Az elhízottság kb. 30% fölötti testzsírszázaléktól kezdődik, ezeken a nőkön pedig biztos látni annyit, ha nem többet. A szilikon nem, de a kellő izomzat igenis jó és egészséges. Szerinted mi más csinálná és tartaná meg a domborulatokat? Ne haragudj, de a fölösleges háj semmiféle idomokból nem áll, legalábbis én nem vélek felfedezni bennük semmilyen formát. Lényegtelen mondjuk, mert nem is az ízlésedbe szeretnék belekötni, hanem számomra sértő egyszerűen a nememet egy torz testképpel definiálni. Én jól érzem magam a saját testformámban és nem fogja senki sem rám kényszeríteni másét, csak mert esetleg megaláz.


#12: Végre egy normális vélemény.

2015. okt. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Nem 70%-a, hanem jóval több. Azért más, amikor hivatalosan nagy elfogadóan nyilvánulnak meg, és más amikor hiteles környezetben nekem őszintén osztja a véleményét valamelyik lányról. Én kb egy srácot se ismerek, akinek a kövérek jönnének be, senki sem arra gerjed, eddig talán csak a gyakorikerdeseken olvastam ilyet. De akárhogy is, bekamuzni szerintem hülyeség, ezért ne is állítsuk, hogy az elsőből a harmadik "divatos" lenne, még a szexi ruci se teszi azzá. Eleve ezért hülyeség a kérdés, miért lenne "divat"? Szerintem nem lett az, én nem érzékelem.
2015. okt. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Osztom a vélemènyed .

Az utolso 3 amit te mutattál na az szexi .

De a felső 3 .. hát ...

2015. okt. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem mind a hat képen szereplő hölgyemény elég vonzó.

De, hogy a kérdésre is válaszoljak, jobb az, ha van rajta plusz néhány kiló. inkább egy kicsit teltebb modell rohangáljon a kifutón és diktálja a divatot, mint az, akin szinte csak a bőr van.

A nőies jelző pedig a kerekedő formákra vonatkozik.

2015. okt. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Szerinted meg egy szilikonmellű nő a szexi - ez szerinted normális? :D Mert szerintem a műanyaggal feltuningolt nők a legundorítóbbak, a kövér nők egészségtelenek. Az alsó 3 kép szexi, homokóra alkat, de az elsőnek szerintem szilikonja van, amitől számomra már nem vonzó, hiába gyönyörű a csípője.
2015. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

A nőiesség nem csak azon múlik, hogy valaki hány kiló. Szerintem ez a skatulyázás sértő, hogy ha valaki már túlmegy egy bizonyos súlyon, akkor már nem lehet nőiesnek nevezni. Neked nem az, másnak pedig pont az a nőies.


Szerintem az a bunkóság, hogy egyesek azt hiszik, hogy csak mert nekik más tetszik, joguk van megítélni azt, aki nem így vélekedik...


Ráadásul a felső linken lévő nők is nagyon formásak és igenis nőiesek!

2015. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
szerintem szexi az összes... nekem bőven belefér az első képeken látható ducibb alak
2015. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!