Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit tulsulyos vagyok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit tulsulyos vagyok es van egy lany aki tetszik hogyan hivjam randira?

Figyelt kérdés
kicsit tulsulyos vagyok es van egy lany aki tetszik kulfoldon elek es o is itt van egyedul szoval nincsennek baratai!nem tudom hogy lenne e eselyem nalla mert o csinos es sportos es ha megis lenne akkor hogyan hivjam el randizni mit mondjak neki?
2015. jan. 24. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
én is dagadt vagyok, és megtanultam, hogy nem érdemes próbálkozni.
2015. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
figyelj haver, nem kell modellnek lenni ahoz, h legyen barátnőd, vagy hogy elmenjen veled egy lány randizni. Tény és való, h rengeteget változik a férfi külső fogyással (tapasztalat), de nem csak az számít. Ha egy kicsit túlsúlyos vagy, abból még semmi nincs. Hívd el nyugodtan! De ha netán nemet mondana, kétlem h azért mondaná, mert van rajtad +5-10 kiló
2015. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben akkor ez most azt jelenti h ha kover vagyok ne legyen baratnom?
2015. jan. 24. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

A legelső lépés a legnehezebb: bevallani önmagad előtt, hogy nem kicsit vagy te túlsúlyos. És mindaddig önbizalomhiányod lesz, amíg nem változtatsz magadon, nem feltétlen csak külsőleg. A lelki gondokat is meg kell oldanod.


Amit meg kell tanulnod, hogy semmi sincs ingyen. A boltban pénzzel fizetsz. Az életben azzal, hogy vállalod azt, hogy kihúzod a pakliból a "nem jött össze" lapot. Ha ezt az árat nem vagy képes megfizetni, neked nem jár semmi sem.


Hogyan hívd el? Mit mondj neki? Ez az élet megmérettetése. Ezen dől el, hogy megérdemled-e őt, vagy sem. Arra viszont emlékezz, hogyha mégsem jönne össze, te akkor is nyertél, mivel legyőzted a félelmedet és oda mertél hozzá menni.

2015. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát először szerintem ne randira hívd, hanem próbálj összeismerkedni vele(persze ha még nem ismered) valószínűleg örülni fog hogy végre nem lesz magányos, szóval szerintem van esélyed.
2015. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* hogy kihúzhatod a pakliból
2015. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Probalkozz csak, en is tul sulyos vagyok es megis van egy szep baratnom mar tobb mint 3 eve, es kozben mindig adtam le magamrol, es most is azon vagyok.
2015. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy sportos lánynál nem biztos, hogy van esélyed, de ha nem próbálod meg, sosem tudod meg, mi történt volna.

Az a baj a túlsúllyal, hogy amellett, hogy nem túl szép, akaratgyengeségre is vall. Senkinek sem muszáj kövérnek lennie, egy kis munkával és odafigyeléssel lehet fogyni.

egy ex kövér

2015. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor sehogy.
2015. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!