Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megcsalt vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt vagy maszturbált a párom?

Figyelt kérdés
Általában úgy nézünk TV-t, hogy ő a hátán fekszin én pedig a hasára teszem a fejem úgy bújok oda. És ma megcsapta az összetéveszthetetlen illata az orromat a bizonyos nedünek... Tehát valamelyik történt a kettő közzül és természetesen én a legrosszabbra gondoltam. Ha inkább az utóbbi az nem zavarna, de azt hiszem ezt sehogy nem fogom tudni kideríteni viszont nyugtalanít. Ami érdekes, hogy egyáltalán nem értem miért volt bármelyikre is szükség mivel egy héten legalább 5X szeretkezünk vagy elégítem ki.
2015. szept. 17. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még szüksége lehet rá. Olyankor csak magával foglalkozik, lazításképp. Ha meg mással kefélt volna, bizonyára meg is fürdik utána. :D
2015. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hozzátenném, hogy nekem pl heti 5 kevés lenne...
2015. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most attól is lehet, hogy utána nem fürödt le, vagy nekem akkor is olyan illata van, ha kiverem, és azonnal fürdök le, akkor reggelre valahogyan megint ugyanaz az illata van...
2015. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne aggódj, a "bré"nek van egy saját szaga, plusz egy férfi sokszor lehet kanos egy nap, szóval nincs okod a nyugtalanságra :) Egégítsd ki többször (ha neked is van kedved)
2015. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán felizgulva volt és sok előváladéka volt :) Elég hasonló a szaguk :D
2015. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, terhes vagy.
2015. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- Spermaszag van...

- Fingottam.

2015. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!