Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit tennétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek ha kiderülne a barátotokról, hogy megcsalt titeket?

Figyelt kérdés
Van olyan amit még meg tudnátok bocsátani?
2015. aug. 9. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

megtortent eset ez,hogy tortent egy kis tragedia ezert berugott es majdnem lefekudt egy csajjal


persze a tortentekre nezve megbocsajtottam neki de nem nagyon esett jol

17l

2015. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lefekszik egy lánnyal az megcsalás, a csóknak sem nagyon örülnék ,de az még talán el lehet nézni..nagyon talán 21/l
2015. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy elméletem, de nem igazán megvalósítható. Megkeresném a csaj, akit megdugott, és eljátszanám hogy megbocsájtok neki, majd kikötözném az ágyhoz, és behívnám a csajt.Kinyalnánk egymást, megdugnánk egymást dildóval, és nézném ahogy szenved az a szemét. Mikor már majdnem elélvezett attól hogy csak nézi mit művelünk, abbahagynánk, és rázárnám az ajtót, nem érdekelne mi lesz vele. soha többet nem látna. Aztan tőlem azt dug akit akar.

A fejemben nagyon jól elképzeltem de persze ezt való életben nehéz is lenne kivitelezni, meg nem is tennem meg. Valószínűleg csak felpofoznám.

2015. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kilépnék az életéből. Sose ígértem, és nem is ígérnék örök hűséget senkinek, de amíg együtt vagyunk, addig biztos, hogy hűséges vagyok.


Én meg tudnám érteni, hogy egy idő után másik nőre vágyik szexuálisan, de én meg arra nem vágynék, hogy ezek után ennek ellenére vele maradjak.


Nem vagyok társfüggő vagy kapcsolatfüggő, én sem könnyen tudom elképzelni, hogy egyetlen férfi mellett leéljem az egész életemet, de ha valaki másra vágynék, annyi gerinc lenne bennem, hogy akkor szakítok, nem félrelépek.


Egy szakítás meg amúgy sem a világvége, szeretek egyedül is lenni, meg ismerkedni is, meg nagyon szeretem egy új kapcsolatnak a kezdeti időszakát, a másik ember felfedezésének varázsával.


De olyan értelemben meg tudnám bocsátani, hogy ha fájna is, nem haragudnék a páromra vagy nem gyűlölném meg, és igyekeznék lehetőleg mindenféle érzelmi játszmázás meg lelkiismeret furdalás keltése nélkül elbúcsúzni tőle, és később is arra visszagondolni, ami valaha szép és jó volt a kapcsolatunkban, meg amit egymásnak köszönhetünk.

2015. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fájna és csalódott lennék, hogy ezt a 3,5 évet csak így eldobná, hisz az eleje óta együtt tervezünk.

Rossz is lenne, mert nem ilyennek ismertem meg és míg távkapcsolatban éltünk sem tette meg és én sem, mert minek.

Szakítanék, de ezt tudja is jól, sok mindenről beszéltünk már, tabu sincs.

2015. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!