Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet arra mentség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet arra mentség, hogy megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tehát nem szakitott elötte, együtt voltunk amikor történt, de Ő most sem szeretne szakítani, mert szeret. A mentsége a dologra az lehet, hogy tényleg az én hibám, nem voltam önmagam az elmúlt hetekben-hónapokban, de szerintem akkor sem ez lett volna a megoldás. Még az is jobb lett volna, ha kidob mielött mással szexel.

Szerintetek a megcsalásra van mentség? Tényleg lehet, hogy én vagyok a hibás és úgy járok jobban, ha nem szakítok? Az a baj, hogy mérges vagyok rá és ezt max. elfojtani tudnám magamban...

Egyébként józan volt amikor történt és magától mondta el... Érzelmi szálak kötötték a csávóhoz, de most azt mondja, hogy engem szeret.


Szerintetek mi legyen? Előre is köszönöm a véleményeket, tanácsokat!

Én 21/f, Ő 24/l



2015. júl. 7. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a te dolgod hogy szakítasz e vele vagy sem, nyilván attól is függ szereted e illetve képes vagy e neki megbocsátani. De az, hogy téged hibáztat, nagyon undorító. A megcsalásra nincs mentség, és bár lehet hogy nem tervezte és azóta meg is bánta, de akkor sem szabad hogy téged hibáztasson azért amit Ő csinált! Ne hagyd magad befolyásolni a szavaival akkor sem ha szereted. Ha hibázott, vállalja fel. Ez így normális. Utána pedig megbeszélhetitek a többit. 25/N
2015. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megtette, es te elnezed neki, akkor megteszi tobbszor is. Az meg hogy erzelmi szalak is fuzik a srachoz..csak menteni probalja magat azzal hogy most azt mondja, hogy teged szeret. Ne engedd, hogy hulyet csinaljon beloled!
2015. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerinted? Olvass el pár hasonló kérdést. A nők azt hirdetik, hogy nincs mentség. Tehát a nők számára sincs mentség.

Szabadulj meg tőle azonnal, és bosszuld meg 3 másikon. Legyen már tartásod, tudom, hogy nem könnyű csajozni, de ilyeneket bárhol, bármikor találsz. Az is igaz, hogy különbet nehéz találni.

37F

2015. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!