Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátnőm megcsalt, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt, de nem férfival, hanem nővel. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy hetero, és most kiderült, hogy biszex. Tartós kapcsolatban vagyunk már egy ideje, de engem egyáltalán nem zavar, hogy szexuális kapcsolatot létesített egy másik lánnyal, csak akkor dobnám ki, ha férfival lett volna.

Még tetszik is, én benne lennék, hogy hármasban csináljuk. Az egyetlen dolog, amitől félek, hogy ne csábítsa el tőlem, hogy hozzám nem akar majd visszajönni. Egyébként semmi bajom nincs azzal, amit ők csinálnak.

Ti mit gondoltok erről? Nem jól állok hozzá? Haragudnom kellene? Ti ezt nem engednétek meg a párotoknak?

21/F



2015. ápr. 27. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Rúgd ki, de talppal.
2015. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én szakítanék. A megcsalás az megcsalás, nővel is.
2015. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 noname152678 válasza:
83%
Szerintem 21 evesen annyira komoly kapcsolatod meg nincsen ha tevedek akkor elnezest, szoval az elozo kommentelokkel ellentetben szerintem jol allsz hozza es ugyanigy gondolkodok, ha bevallalna en is bennelennek egy harmasban, ha a baratnod inkabb a pasikhoz vonzodik magyarul nem annyira durva biszex akkor nincs arra esely hogy elpartoljon toled szoval szerintem fogd fel ezt egy jo kis erdekes kalandnak. :)
2015. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

az attól függ hogy valóban biszex lett e vagy csak kalandozott egyet ezzel a csajjal.

a kettő közel sem ugyanaz, az hogy valaki biszex már feltételezi azt hogy a másik nem iránt is képes érzelmileg is vonzódni,képes beleszeretni.

ha a csajod tényleg ezt érzi, hogy biszex lett, akkor bizony van félnivalód mert benne van hogy elhagy egy nőért. ha csak kalandozás akkor belefér, hátha még egy tricikli is összejön :D

2015. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Az a véleményem, hogy azért nem haragszol a barátnődre, mert a másik csajt nem tekinted fenyegetésnek, méltó ellenfélnek, egy pasival egyenrangúnak. Te tudod. Szerintem a megcsalás a kapcsolat megalázása, akárhogy is történjen. Mindenki szexeljen, akivel akar, de akkor minek a kapcsolat? Vagy akkor, hogy egálban legyetek, mit szólna hozzá, ha te is döngetnél egy másik csajt mellette?
2015. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én mondanám neki, hogy legközelebb hozza a barátnőjét, és nyomjuk hármasban...
2015. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Had csinálja azt amit élvez, fiatalok vagytok még, beszéljetek nyíltan a szexről, ki tudja, lehet neked is "szabad" majd kísérletezni másoknál, vagy a többes szex is összejöhet.
2015. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ja és kérd, hogy legközelebb legalább had nézd végig!
2015. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Csak azt tudom, hogy engem mocskosul zavarna. Férfiemberre soha a büdös életben nem voltam/leszek féltékeny, mert olyan pasi még nem született, aki tőlem elszerethet egy nőt. Női vetélytárs ellen azonban nincs fegyverem.
2015. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez nem megcsalás csak nyalakodás,olyan mintha fagyit enne nélküled,csak ez a fagyi visszanyal nem is akárhogy!

azért ne ronnts rá azzal,hogy "tudom,hogy bisex vagy és mostantol örökre 3as partyzunk".

finoman vezesdrá és ajánld hogy a barinője legyen a 3.

2015. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!