Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még normális, közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még normális, közös jövőnk, ha megcsalt egy férfival a barátom?

Figyelt kérdés
Korábban is megtette már, de akkor még nem ismertük egymást. Azt mondja így könyebb elintézni, mint egy lánynak udvarolni és rávenni arra... Két év alatt most bukott ki a dolog, hogy milyen hajlama van... Nehezen megy túl tenni magamat a dolgon, hiszen össze is költöztünk és még a kezemet is megkérte. Szép volt az együtt töltött idő és nagyon jól titkolta, hogy mi folyik itt. Hogy tudnék így bárkiben is megbízni ezek után? mindenkinek lehet egy kis titka, ami előbb utóbb úgyis kiderül, de azzal még hány életet tesz tönkre az a szemét ember, aki becsapja a másikat. Kérlek segítsetek feldolgozni, mondjátok el a véleményeteket! Köszönöm. Erről nem szívesen beszélgetek senkivel, sőt...
2009. nov. 12. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt, ennyi, hagyd a fenébe, máskor is meg fogja tenni, az tök mindegy kivel csal, ugyanaz a lényeg, te nem vagy elég neki...
2009. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyet értek...megcsal, ez nem jó kezdés, így nem lehet közös jövőt kezdeni. A nem lényegtelen. Nem vagy elég neki...vagy miért csal meg?
2009. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem hagytam ennyiben a dolgot és megkérdeztem. azt mondta, hogy az ágyban nincsen semmi probléma, ezt én is tudtam, most nem fellengzés, vagy akármi... gyerekkori traumákkal magyarázza...
2009. nov. 12. 22:33
 4/22 anonim ***** válasza:
azt magyarázza gyerekkori traumákkal, hogy megcsal? Szerintem ennek az oka nem lehet gyerekkori trauma. Akit szeretek, azt nem csalom meg.
2009. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

azt mondja szeret. egyetértek veled, borzasztó, hogy mi tud kideröülni egy emberről nem voltak titkaink egymáselőtt

kivéve ezt az egyet...

2009. nov. 12. 22:37
 6/22 A kérdező kommentje:
hmm, de ki tudja még miket titkol...
2009. nov. 12. 22:37
 7/22 anonim ***** válasza:

Ó te szegény! Nem is tudom, hogy bírod...

Légy erős, és ezen is valahogy túljutsz!

2009. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a "szeretlek" szót olyan egyszerű boci szemekkel kimondani. Ezt érzékeltetni is kell. az, hogy megcsal, nem jele ennek. Nem lehet, hogy megszokásból vagytok csak együtt? Gondold jól végig a dolgot, mert ha szereted és hozzámész, egy idő után beleőrülhetsz a tudatba, hogy a férjed folyton megcsal..gyanakvó leszel, nem bízol benne.

De lehet ez még máshogy, csak meg kellene tudnotok nagyon beszélni mi legyen a jövőben. Ő mondta el, hogy megcsalt vagy te jöttél rá? Több férfival is vagy csak egyel? Sokszor megcsalt?

2009. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
csak egy férfival tette meg, én jöttem rá, tagadta, de mondtam dolgokat és rájött, hogy tényleg tudom, már hetek óta szakítottunk, nem vagyunk együtt...
2009. nov. 12. 22:42
 10/22 A kérdező kommentje:
két év alatt csak 1x tette meg, még azelőtt, hogy összeköltöztünk volna, azt mondja "gyorsan ki akarta magát élni"
2009. nov. 12. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!