Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még normális, közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még normális, közös jövőnk, ha megcsalt egy férfival a barátom?

Figyelt kérdés
Korábban is megtette már, de akkor még nem ismertük egymást. Azt mondja így könyebb elintézni, mint egy lánynak udvarolni és rávenni arra... Két év alatt most bukott ki a dolog, hogy milyen hajlama van... Nehezen megy túl tenni magamat a dolgon, hiszen össze is költöztünk és még a kezemet is megkérte. Szép volt az együtt töltött idő és nagyon jól titkolta, hogy mi folyik itt. Hogy tudnék így bárkiben is megbízni ezek után? mindenkinek lehet egy kis titka, ami előbb utóbb úgyis kiderül, de azzal még hány életet tesz tönkre az a szemét ember, aki becsapja a másikat. Kérlek segítsetek feldolgozni, mondjátok el a véleményeteket! Köszönöm. Erről nem szívesen beszélgetek senkivel, sőt...
2009. nov. 12. 22:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
legalábbis... több bizonyítékom nincs!
2009. nov. 12. 22:43
 12/22 anonim ***** válasza:

Akkor már régóta nem csalt meg? Te szereted? ezek után tudnál benne bízni vagy esélyt adni neki, hogy bizonyítson? Most ő mit csinál? Küzd? Szerintem mivel egyszer tette meg és nem folyamatosan...ezt én még megbocsátanám, ha nagyon szeretném, de sokat kellene érte küzdenie és ezt közölném is vele. Egy megcsalást szerintem meg lehet bocsátani...valami nem működött, megtörtént. Mondom ezt úgy, hogy még nem csaltak meg, és nem tudom, lehet pont ellenkezőleg reagálhatnék és mégsem tudnék bízni a srácban újra. Ez rajta is múlik, hogy mit látsz rajta.

Az egy más dolog, hogy férfival tette. Lehet ha te lefeküdtél volna egy másik nővel, az is csupa kíváncsiság lett volna csak. És attól még szeretted volna a párod.

2009. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
küzdeni küzd, nem fogja fel, hogy nálam vége, de valahol mégis tetszik, hogy akarja még mindig, azt mondja, hogy szeret nagoyn, csak velem akar lenni, nélkülem elsorvad...stb. én is szeretem, persze, hogy szeretem de ezt a lényét nem, aki megcsalt
2009. nov. 12. 22:48
 14/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtok nekem...
2009. nov. 12. 22:49
 15/22 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a megcsalás most a nyáron történt, tehát azóta nem telt el sok idő 2 hónapja éltünk együtt, rövid az idő a bizonyításra,
2009. nov. 12. 22:50
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a helyedben az tuti, de mint szól az örök igazság is: A bizalmat meg lehet szerezni, de ha elveszítjük, szinte lehetetlen visszaszerezni. Ha újrakezdenétek mindig gyanakvó lennél és előbb utóbb azért lépne félre mert nem érezné magát biztonságban, ez Murphy törvénye.
2009. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem volt régen...nem tudom, ehhez idő kell. tudom, hogy most lehetetlennek látod a dolgot, de ha nem is most, talán valamennyi idő múlva (fél év, egy év stb) mégis rájössz, hogy szereted és adsz neki még egy esélyt.

Ha most úgy érzed, az a jó döntés, hogy külön vagytok, abszolút megértem, biztos, hogy én is ezt tenném a helyedben. Mondd meg neki, hogy neked ezt fel kell dolgoznod, átgondolni és elfogadni. Ettől függ minden. Lehet, hogy jobb lenne, ha megkérnéd, hogy ne keressen, majd ha te akarsz vele beszélni, keresed. Talán nélküle tisztább fejjel tudsz gondolkodni és átértékelni.

Egyébként úgy összesen mióta vagytok együtt? És hány évesek vagytok?

2009. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
két évet jártunk
2009. nov. 12. 23:00
 19/22 A kérdező kommentje:
tényleg olyan aranyosak vagytok! :) köszönöm!
2009. nov. 12. 23:01
 20/22 anonim ***** válasza:
csináltass egy HIV tesztet, azonnal!
2009. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!