Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még normális, közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még normális, közös jövőnk, ha megcsalt egy férfival a barátom?

Figyelt kérdés
Korábban is megtette már, de akkor még nem ismertük egymást. Azt mondja így könyebb elintézni, mint egy lánynak udvarolni és rávenni arra... Két év alatt most bukott ki a dolog, hogy milyen hajlama van... Nehezen megy túl tenni magamat a dolgon, hiszen össze is költöztünk és még a kezemet is megkérte. Szép volt az együtt töltött idő és nagyon jól titkolta, hogy mi folyik itt. Hogy tudnék így bárkiben is megbízni ezek után? mindenkinek lehet egy kis titka, ami előbb utóbb úgyis kiderül, de azzal még hány életet tesz tönkre az a szemét ember, aki becsapja a másikat. Kérlek segítsetek feldolgozni, mondjátok el a véleményeteket! Köszönöm. Erről nem szívesen beszélgetek senkivel, sőt...
2009. nov. 12. 22:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez elég durva!!! Már ne haragudj, de teljesen kiakadtam. Eszedbe ne jusson visszafogadni! Egy pasival???? Ez a legundorítóbb! Nincs semmi bajom a melegekkel, de én úgy vagyok vele, hogy valaki vagy hetero legyen vagy homo. Ez a biszex dolog undorító, mert a pasi seg.géből hozzád megy! És mi az hogy ki kell magát élnie???? Egy férfinak az a kiélés, ha egy másik pasival szexel??? Én biztos nem fogadnám vissza, sőt magamat ismerve többet azt sem hagynám, hogy akár egy ujjal is hozzámérjen. Később mi lenne? Összeházasodtok, aztán elhagy egy másik pasiért??? milyen már???!!!
2009. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

érdekes.... a párod most homoszexuális vagy kétéltű?


Azt miért nem ajánlotta senki, hogy éljetek hármasban?

Na, jó, csak vicceltem:)


2 ffi és egy nő az jó lehet:D

2009. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!