Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek, ha a srácról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a srácról, akivel összejöttetek lekerülne a gatya, és (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés

... kiderülne, hogy van egy kis piercing a farkában?


Örülnétek neki? Izgatna? Elküldenétek?



2015. szept. 9. 19:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Én az #1 kommentelővel értek egyet!


"Szerencsére még soha nem kerültem ilyen helyzetbe... Nem örülnék neki. Nagyon nem."


33/F

:DDD

2015. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem, hogy lehet, hogy eljut egy kapcsolat odáig, hogy "lekerül a gatya" (ha már így fogalmaztál) és a lány még nem tudja, hogy egy "ilyen látvány" fog elétárulni!?!?

Az egyik ami felmerül bennem, hogy nem kapcsolatról beszélünk, hanem alkalmi dolgokról. Ilyenbe nem okoskodnék bele, mert el se tudom képzelni a szitut.

A másik, hogy meglepinek szánod. Ez esetben garantáltan meglepődnék, kb. annyira, hogy lehet hirtelen már nem is akarnék semmit.

2016. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ez elgondolkodtató. Szóval ismerkedés során valahogy el kéne mondanom, hogy piercinges a farkam?
2016. febr. 23. 15:53
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék rajta, hogy ezzel mi volt a célja! De ngem nem izgatna!!!! Inkább taszítana!ű
2016. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Mar bocsi, de olyaan h*lye vagy!:)))) Félre ne értsd, jó értelemben írom:))
2016. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Am. biztos, hogy nagyon meglepodnèk, pláne ha olyan, akirol nem is gondolnam.
2016. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Am. Hogy találtad ki ezt a kérdést?! Saját élmény alapján vagy szimplán csak úgy jott?! (De gratulálok hozzá, megnevettettél:)) )
2016. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszene

Nekem is vannak piercingeim és az olyan férfiakhoz vonzódom leginkább akinek szintén van.

Viszont olyannal még nem találkoztam akinek OTT lett volna

2016. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nagyon izgatna 26L
2016. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
izgalmas lenne
2016. szept. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!