Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk veletek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk veletek volt már olyan, hogy volt barátnőtök, de közben azért voltak lányos fiúk akikkel összejöttetek volna mert tetszettek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Ekkora egy fals tézist. Attól ha valaki bisex, vagy meleg miért a lányos fiúkat részesítené előnyben??? Ha egy srác meleg akkor a fiúkat szereti, nem a nőket, meg nem a nőnek öltözött fiúkat. legalábbis szerintem ez így lenne rendeben. Ezért is nem értem a női ruhában járó bu..ka, vagy legyen transzvesztita vagy meleg.
2015. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

volt és van is.de hűséges vagyok így csak nézelődők,és perverz dolgokat gondolok.


am csak lányos fiúkkal jönnék össze.

2015. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!