Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek, ha a srácról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a srácról, akivel összejöttetek lekerülne a gatya, és (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés

... kiderülne, hogy van egy kis piercing a farkában?


Örülnétek neki? Izgatna? Elküldenétek?



2015. szept. 9. 19:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Meglepodnek, nem orulnek neki.

Nekem is egybol a serulesek es mellette a fertozes jutnanak eszembe.

Na meg, hogy miert kellett kilyuggatni a peniszet...


Jelentosen magyobb orgazmust egy kis femgolyo nem fog okozni szerintem...


Nem kuldenem el, de hat nem orulnek neki. Lehet kicsit odavagna a hangulatnak. Komoly kapcsolat lehetosege eseten sanszos, hogy megkernem vegye ki. De erosen elgondolkodnek a logikan, ha az illeto komolyan azt gondolja ettol jobb lesz az agyban...

2015. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék. Feltéve, ha szeret alul lenni és nyalakodós fajta.
2015. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem mondanam h izgatna, meg nem volt ilyen sraccal dolgom:) de nem lenne nyilvan visszataszito sem:)
2015. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

12


Ez hogy függ össze a fszpiercinggel?

2015. okt. 26. 13:05
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek szólva, de én imádom a piercingeket nekem is van pár és a páromnak is 4db van neki intim részen. Nagyobb orgazmust nem fogsz tudni csinálni vele ha valaki ezt mondja az kamu. Előnye igazából nincs azon kívül h esztétikailag szerintem szép. Több figyelmet igényel a nőtől orális téren és tőled ha már bent van a lompos. Könnyen okozhatsz vele fájdalmat, minden nőnek más. De tény h mikor kiveszi a párom az ékszereket jobban élvezem. De számomra nagyon vonzóak a kis bogyókák :)
2015. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem az én ex-emmel jöttél össze? :)

Mert neki van. Komoly kapcsolat volt, több évig tartott. Eleinte nem hordta, majd egyszer betette, én meg csak néztem. Csináltuk azzal is, hát én nem éreztem különbséget, mintha anélkül lett volna.

Szerinte attól jobb lesz nekem... :)

Párszor volt alkalom azzal, utána kivetettem.

Kérdező, megtörtént veled az eset?

2015. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
A kérdező pasi és van egy kis karikapc a farkában :)
2015. nov. 10. 17:15
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ott az ékszer, nem lesz jobb a csajnak. Ha jó lesz az miattad lehet, nem a bigyók miatt.

Szóval minek is az oda?

2015. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem örülnék,de nem is izgatna. Ha a teljes valójával felizgatna,ez csak ráadás lenne.
2015. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :)
2015. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!