Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek, ha a srácról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a srácról, akivel összejöttetek lekerülne a gatya, és (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés

... kiderülne, hogy van egy kis piercing a farkában?


Örülnétek neki? Izgatna? Elküldenétek?



2015. szept. 9. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még soha nem kerültem ilyen helyzetbe... Nem örülnék neki. Nagyon nem.
2015. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
biztosan meglepődnék, mivel még sosem láttam ilyent, de emiatt nem küldeném el az tuti. :)
2015. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülnék neki, nem izgatna, de ha már idáig eljutottunk, el sem küldeném.


(Mondjuk nem tudom, neked mit jelent az "összejöttetek", de nálam azt, hogy már lekerül rólunk ruha, annál sokkal komolyabb meg hosszabb ismerkedés előzi meg, hogy egy ilyen helyzetben, amikor a piercinget meglátom, megforduljon a fejemben, hogy "na viszlát!".


Piercinggel a farkában a puncim közelébe viszont egészen biztosan nem engedném, de ezt nyilván ennél finomabban megfogalmazva beszélném meg vele.

2015. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem is volnál rá kíváncsi, milyen lehet vele dugni? És ha sokkal jobban stimulál, nagyobb orgazmust csinál?
2015. szept. 9. 20:32
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Semleges
2015. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Nem, mert - ha kérdeztél, őszinte leszek - egyrészt képen még nem láttam olyan intim piercing típust, ami egy péniszben számomra nem lett volna taszító látvány, másrészt amiről ne gondoltam volna azt, hogy hevesebb mozgásnál akár sérülést is okozhatna.


(Orális szexnél dettó, tuti, hogy nem kalandozna ilyen testékszer az ajkaimon túlra. Vagy úgy csinálom, hogy én is élvezem, vagy sehogy, és semmi kedvem nem lenne ahhoz, hogy egy amúgy önfeledt, spontán élményt elszúrjak azzal, hogy közben végig azon kattog az agyam, hogy hogyan navigáljak, hogy még véletlenül se érjen az a fém bigyó se a fogaimhoz, se máshova, ahova nem kéne.)


De ez a te kedvedet ne vegye el, ez csak egy vélemény a sok közül, és egészen biztosan vannak nők, akiknek kifejezetten bejön - ha nem így lenne, nyilván senki nem csináltatna ilyet.

2015. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy az effajta aberráltságot a nők szeretik.
2015. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a 4-essel!!
2015. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#7


És ebben ugyan mi az aberráltság? Kicsit tisztázd le magadban ezt a fogalmat.

2015. szept. 11. 20:49
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
a 6. hozzászólással teljes mértékben egyet értek, de azért még annyit megjegyeznék, hogy nagyobb orgazmust biztos nem fog csinálni, ebbe ne éld bele magad :D
2015. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!