Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Husis, molett hölgyeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husis, molett hölgyeket kedvelők miért mondják, hogy odaadóbbak az ágyban a telt lányok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, és arra is hogy miért szeretitek a husis ,pocis ,combos ,popsis stb nőket?
2015. szept. 5. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ez csak pletyka, amit a kövér nők terjeszrenek magukról. Nincs összehasonlítási alap, mert akinek a dagi nők jutnak, azok nem tudják milyen egy jó nő azvágyban, akinek meg jó nője van, annak eszébe sem jutna hurkással kikezdeni.
2015. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
egyáltalán nem odaadóbbak, én dugtam már meg pár kövér csajt.
2015. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első kézből tudom cáfolni, voltam már sovány is, kövér is, nem hiszem, hogy a testsúlyommal egyenes arányban változna az odaadásom. Ha egy molett nő lefogy, akkor attól nem lesz elutasító.

Ami kevéske valóságalapja lehet ennek a mendemondának, hogy vannak ugye a személyiségtípusok, Kretchmer szerint a piknikus alkat külsőre alacsony, kerekded, hízásra hajlamos, temperamentum szerint vidám, szenvedélyes, szereti az érzéki örömöket, ellentettje az aszténiás, magas, vékony, befelé forduló, visszahúzódó.

[link]

2015. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nem igaz.
2015. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Volt már dolgom vékony és husibb lánnyal is. Lehet hogy túl nyers és hétköznapi érvet hozok fel, de a telt lányok egyszerűen többek. Az emberbe genetikailag bele van kódolva, hogy minél többet szeretnének. Ezt tudat alatt a legtöbb férfi gondolataiban is jelen vannak. Visszatérve.....egy vékony lány (és elnézést a vékony lányoktól) egyszerűen unalmas. Abszolút nem arcoskodásból mondom, de a ,,neki csak a dagadt selejt jut, nem tud csajozni" tipusú trollokat szeretném lehiggasztani. Nem. Szerencsésnek mondom magam, hogy sikeres vagyok a lányok körébe. Nem egy vékony, és nem egy husi lánnyal volt már dolgom. A teltebbek egyszerűen jobbak. Kész. Nincs ezen mit taglalni tovább. Kedvesebbek, aranyosabbak, segítőkészebbek, életvidámabbak. Sokkal határozottabbak bizonyos dolgokban, nem annyira lágy szívűek, sokkal erősebb lelkűek. És nem mellesleg....sokkal jobban nézneki, mint a vékony lányok. Rajtuk mindenhol van ,,anyag". Bárhová nyúlsz, itt egy vastagabb comb, itt egy nagyobb cici, itt egy ,,markolni való" csípő:)))

Persze ez az egész csak a saját szubjektív véleményem és ízlésem. Mindenkinek más az ízlése.:)

2015. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!