Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy beszéljem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem rá a barátnőmet, hogy vegye le a melltartóját szex közben?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon jó csaj, csak hát a mellei nem a legszebbek (kicsit lógnak), ezért nem szeret teljesen levetkőzni szex közben. Hiába mondom, hogy engem nem érdekel milyenek, csak vegye le, nem akarja. Mit tegyek? Hogy győzzem meg?

2015. aug. 28. 02:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
ne tépd le róla. idióták az előttem szólók. Ugyan ez volt volt barátnőmmel, én is ki kapcsoltam a melltartóját, és láttam rajta hogy nem örül de utolag elmondta hogy nagyon rosszul érintette. Ne b-zd el ilyen apróság miatt.
2015. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Játsz vele olyat, hogy egymás fehérneműjét levagdossátok, akkor biztos nem lesz rajta :p
2015. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy kártyában, játszatok vetkőzős pókert. Hát nem értem amúgy a barátnőd, az én cicim is lóg egy kicsit, de soha nem jutott volna eszembe ruhába szeretkezni, pláne nem 23 évesen. Ha már eljutok valakivel a szeretkezésig, akkor már van bizalom, és tudom hogy nem fog kirúgni az ágyából, mert lóg a mellem, vagy valami más testi hibám van.
2015. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit beszélgettél el vele csak szimplán erről a témáról? Lehet, hogy túlságosan gátlásos és még nincs feloldódva.

Nem kell ahhoz szex, hogy erről beszélj vele. Csak hozd fel egyszer neki szimplán és tartsatok egy kis biosz órát is játékosan.

Ha meg azt hangoztatod, hogy "csak hát a mellei nem a legszebbek (kicsit lógnak)" akkor ne is csodálkozz, hogy az önbizalma a béka s..gge alatt van. Fogadd el őt így, ahogy van! Barátkozz meg te is ezzel, hogy neki ilyen. Dicsérd a mellét..stb.

És nem azt kell neki mondani, mint amit te is leírtál "Hiába mondom, hogy engem nem érdekel milyenek, csak vegye le.." és "hogy nekem nincs bajom velük". Ebben, hol a pozitív megerősítés úgy őszintén???

Te se nagyon segítesz neki, azt vettem észre.

A pozitív megerősítés POZITÍV szavakból áll (pl. szépek a melleid, elfogadlak olyannak, amilyen vagy..) és nem negatív tagadó szavakból "nincs bajom velük"


Ez csak pszichológiáról szól. Ha nem kap dicséretet és elfogadó megjegyzéseket tőled, akkor 2-3 év múlva is ugyanez lesz a helyzet!

2015. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért ennyi idősen kinőhetne ebből a hisztis tinip...a nem vagyok elégedett a testemnel ezért kimpkexusaim vannak viselkedésből. Ő mit szólna ha nem vennéd le az alsógatyádat csak a lyukon dugnád ki a p...csödet?
2015. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Türelem, talán idővel feloldódik. Ha meg nem változik, akkor nem ez lesz az egyetlen pontja a kapcsolatnak, amire sötét árnyékot fog vetni ez az önértékelési zavar.
2015. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én nőm se akarta levenni mert szerintecsúnya és lógós nagy, ami persze nem igaz csak szerinte. Én is kikapcsoltam de visszakapcsolta, akkor ráhagytam és lehúzódtam a lába közé és kinyaltam a pináját. Szerencsére azt engedte. Majd aztán amikor lovagolt rajtam akkor elvertem a seggét és letéptem róla úgy, hogy kibuggyantak a cicijei. Végül ő maga vetette le és én meg fecául szopogattam és harapdáltam a bimbóit. Jó volt neki mert többet nem ellenkezett. Szerintem te is így ráerőltetheted az akaratod. Egyiktek se fogja megbánni.
2015. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Néha tényleg kell egy kis erőbedobás az ilyenekhez... Volt hasonlóban részem, de azért mert kicsinek tartotta a melleit a hölgy. Az volt az első esténk együtt, de mondjuk úgy, hogy én voltam az erősebb. Persze semmi erőszak, csak lefogtam a kezeit és feltoltam a melltartót rajta. Egyébként is szép mellei voltak, a méret meg nem minden a női oldalon se.

26/F

2015. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy nőnek SOHASEM mondunk olyat, hogy "engem nem érdekel milyenek" a mellei, vagy akármije. Ilyen szöveggel nem sokáig tart ki melletted egy nő sem. Majd, ha azt érzi, hogy imádod minden porcikáját, akkor nem lesznek ellenérzései ezzel kapcsolatban.
2015. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!