Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy beszéljem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem rá a barátnőmet, hogy vegye le a melltartóját szex közben?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon jó csaj, csak hát a mellei nem a legszebbek (kicsit lógnak), ezért nem szeret teljesen levetkőzni szex közben. Hiába mondom, hogy engem nem érdekel milyenek, csak vegye le, nem akarja. Mit tegyek? Hogy győzzem meg?

2015. aug. 28. 02:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor már benne vagytok, és eléggé elfoglalt, kapcsold ki te!

Csináld magad! Utána már nem lesz rajta, nem tud mit csinálni...:D

2015. aug. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mióta vagytok együtt?
2015. aug. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam, néha engedi is, de legtöbbször eltolja a kezem onnan. Amúgy én 25 vagyok, ő 23, és 5 hónapja vagyunk együtt.
2015. aug. 28. 02:57
 4/19 anonim ***** válasza:
Sokszor szexeltetek már melltartóvval? Mennyire zavar téged?
2015. aug. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem kicsi cicijeim vannak és bármilyenek is, engem nagyon zavarna a melltartó. Úgy jó, ha test testtel érintkezik.


Simogasd neki, cirógasd. Érezd rosszul magad ha csúfolja a saját testét, mert neked az fáj ha őt bántják és nem esik neked jól, mikor azt szidja akit a legjobban szeretsz. Saját magát. De ez még kialakulhat.


Velem is volt sok minden. Oldódnom kellett mire eljutottunk az elsőig. Szépen lassan ismertem meg több mindent a szexualitásban. Ha egyből "rám parancsolják" lehet nem lett volna ilyen jó.


Szép lassan vezesd erre rá, ne hirtelen szex közben kapd le. Simogasd, dicsérd, szeresd. Szexen kívül is mond, hogy csak szeretnéd érezni, látni.

2015. aug. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Elég sokszor, úgy 70-30 arányban így szexelünk. Nem mondanám, hogy zavar, néha még izgalmas is, de azért jobb lenne nélküle.

Amúgy az a furcsa, hogy egyébként nagyon bevállalós és mindenre nyitott szexuális téren, csak a melleit illetően szégyenlős. Azt mondja, hogy nagyon utálja őket, ha lenne pénze rá, biztos megcsináltatná, és hiába mondom, hogy nekem nincs bajom velük, nem hiszi el.

2015. aug. 28. 03:32
 7/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
57%
Én fognám és letépném róla a francba. Aztán nézhet:D
2015. aug. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

Utolsónak igaza van.

Amúgy össze se jönnék ilyen önbizalomhiányos szerencsétlenséggel.

2015. aug. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam az elején. Nagyon sokáig polóban szexeltem. Adj neki időt, majd rájön magától, hogy elfogadod így is. Próbálkozz néha, mondd el, hogy tetszik neked, előbb-utóbb le fogja venni... :)
2015. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés amúgy. Le kell róla venni a fenébe és kész.
2015. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!