Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ha egy férfi nem képes egyáltalán senkit sem szeretni?

Figyelt kérdés
Csupán szexuális vágyai vannak.

2015. aug. 27. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van ez így.
2015. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De hohy nem szeretnek csak leginkább önmagukat.
2015. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szociopatának röviden.
2015. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Szabolcs?


en a forditotjat se ertem epp most volt egy olyan kerdes hogy szexelni nem akar (csam gyerekcsinalas veget) de bensoseges kapcsolatot azt akar (ferfi)


egeszseges embereknel ez a ketto egyut jar egyik a masikbol kovetkezik termeszetes dolgok


szoval az nem egeszseges aki az egyiket elhagyja


persze lehet mast szeret

hogy onmagat az egy dolog mindenki szereti onmagat... de nem csak pnmagat szereti egeszseges ember

nagyon beteg igen sajnalni kell anyira hogy hanyingert kapjon ez hatha felrazza "ot

2015. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az a helyzet, hogy sokszor amiatt, mert sokat csalódnak a nőkben és nem képesek már többé megbízni bennük, viszont szexelni meg akarnak. Mondjuk ezt az egyáltalán senkit sem képes szeretni dolgot nem igazán értem..... nőkre gondolsz, vagy minden emberre???

Én egy nőtől mindig kapcsolatot akarok, érzelmi alapon tudok csak lefeküdni velük, de a sok csalódásom után megértem azokat, akik csak szexelnek és semmi más nem érdekli őket.

2015. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert éppen az ilyen pszichopata dolgoktól tartanak akik saját magukon is kísérleteznek hogy most az milyen érzés lehetne nekik amit ki próbálnak. A legfőbb véleményem meg az hogy az ilyeneknek a pszichológus kezelés kellene. És még akkor nem félnek istentől hogy ilyeneket feltöltsenek az internetre. A tébolyul szex mániákus őrültek én elősször el se hidtem a saját szememnek hogy tényleg léteznek ilyen állatok. Vagy talán transzban lévő megszállottak? Mert ezek biztos nem extrém dolgok.
2015. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kicsit durván fogalmazol, Isten meg minden cselekedeteddel együtt elfogad elvileg. Amúgy egyetértek veled. Ugyan megérteni megértem, de elfogadni nem tudom, pedig barátom is van, aki így gondolkozik, sőt úgy is lefekszik mással, hogy közben van barátnője, ez undorító valóban. Viszont engem is sokszor aláztak már meg nők és én ugyan nem, de van aki úgy gondolkodik, hogy ezért a nők ezt érdemlik, és sok esetben ezeket a férfiakat tisztelik jobban a nők, legalábbis az én környezetemben így van.
2015. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajna én is ilyen vagyok, szeretni azért tudunk de talán kimutatni kevésbé.

A gyerekeimet imádom, de a szerelem az nem ment csak egyszer tini koromban egy igen könnyen kapható ifjú hölgyel aki 7 konkrét esetben csalt meg tagadhatatlan módon. Ott tört el valami bennem.

Olvasd el a szociopata - meghatározását jellemzését, és ha ráismersz arra a férfira (akár csak bizonyos mértékig, mivel ennek is vannak fokozatai) sikítva menekülj a kapcsolatból. Mert ha mélyebben belebonyolódsz szó szerint megkeseríti az életed! Állandó megaláztatás, pszicho terror, néha mikor látja, hogy túllőtt a célon kis időszakra "megjavul" megígéri amit meg kell" mától minden más lesz" Rohadtul nem lesz semmi más soha, egyre rosszabb lesz. A magány ijesztő, de hidd el kapcsolatban élve magányosnak lenni egyenesen a kilátástalanság netovábbja.

:/

2015. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jajj szegénykék
2015. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valóban a legrosszabb az, amikor van barátnőd/barátod, de mégis úgy érzed, hogy nincs, akkor jobb egyedül tényleg.
2015. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!