Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolat kihűl? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolat kihűl? Lehet tovább szeretni valakit, ha a viselkedése az ellenkezője a kezdetinek? Minden kapcsolat ide jut?

Figyelt kérdés

Történt már olyan valakivel közületek, hogy a pasitok az elején romantikus, érző lélekként úgy tűnt, hogy bármit megtenne értetek, és azért, hogy viszontszeressétek, kedveskedett és őrülten kívánt, (sokáig) majd, miután a kapcsolat beállt egy kerékvágásba, nem kezdeményez sohasem, nem bókol, nem udvarol sehogy? Sőt, néha úgy tűnik, hogy nincs is rám szüksége... De mégsem hagy el, segít, de felváltva kedves és közömbös, de szinte mindig passzív. (Amúgy befele forduló)

A kezdeti udvarláshoz képest ég és föld a viselkedése, ezt nagyon nehezen viselem. Ott van mellettem, és mégis ő hiányzik. Aki volt régen. De ha elhagytam ezért, még annál is jobban hiányzott, és újra összejöttünk. Járt már valaki így? Megszoktátok? Ez az élet rendje? Ellobban a nagy láng, és marad a hamu? Örülnék, ha olyan válaszolna, aki ezt megtapasztalta...



2015. júl. 30. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen kapcsolatom. Egyre rosszabb lett... én is azért ragadtam bele, mert arra a régi kapcsolatra vágytam, de utólag rájöttem, hogy egy kapcsolatért mindkét félnek dolgozni kell, hogy megmaradjon a láng. Nyilván nem ugyanolyan, mint az elején, de megőrizhető, most már tudom! De ehhez KÉT EMBER kell.
2015. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló volt. Kiderült, hogy megcsalt. Megmondta, hogy nem szeret. Már nem jött hozzám, csak én hozzá. Azt mondta nem én vagyok az ideálja nőben külsőre, pedig miatta edzettem és sokkal formásabb lettem és fogytam is. Mégis már szexre se kellettem...Egyszerűen rámunt. Fájt. Szakítottunk, kibékültünk. Szakítottam, tepert, összejöttünk, 1 hét után rossz lett. És ezt kb. 1 évig. Aztán végleg szakítottunk. Aztán megismertem a mostani párom. Vele minden olyan egyszerű. Én hiszem, hogy vele nem fog ide jutni a dolog. Mert mondta is, hogy ő dolgozik azon, hogy ne hunyjon ki a láng. Ha csak az egyik fél dolgozik, az nem ér semmit.

Keress olyat, aki nem hagyja veszni a szerelmet.

2015. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

En is igy erzek.

Epp most szakitunk, mar pakolok, holnap koltozom ... :(

2015. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mumusan ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolat szerintem idejut. A szerelem múlandó, a szeretet váltja fel. Megszokható, de a szabadabb lelkűek ki fognak törni belőle.
2015. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

# 2: Mintha a saját sztorimat olvastam volna! Az én exem is próbálta elhitetni velem, hogy nem vagyok elég jó nő, örüljek, hogy ő egyáltalán szóba áll velem... szex persze nem volt.

Ehhez képest a mostani párom ezerszer jobb pasi, mint az exem, és folyamatosan kíván. :)

2015. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Ez a kapcsolatok rendje, de nyugodtan kereshetsz mást, amíg még fiatal vagy, ráérsz majd 50 felett beletörődni egy ilyen kapcsolatba.
2015. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
# 6: Szerintem 50 felett sem kell beletörődni!
2015. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak az igazi nem hűl ki, addig mindnek vége szakad idővel. Akik összetartoznak, azoknál nem így végződik. Megszokásból ne legyél együtt senkivel, ha nem érzed boldognak magad vele.
2015. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Melchi85 ***** válasza:
84%

Egy idő után a szerelem átalakul. Ez teljesen így van. Én 13 éve vagyok együtt a párommal. Nem mondom, hogy ne szeretném azt a srácot, aki az elején nagyon, nagyon tepert. Ha akartam odabújhattam cirógathattam stb. Aztán ahogy telt az idő a rózsaszínköd eltűnt de jött más. Néha hiányzik a rózsszínköd :) Van, hogy "csörögnek a tányérok" de hol nincs ilyen. Feszültek vagyunk a napi rohanástól stressztől stb. Nem hűlt ki a kapcsolatunk ezt nem mondom, kicsit leeresztettünk? Lehet. De mindig megtaláljuk a lendületet egymás felé újra és újra. nem vagyok szerelmes a páromba... ez valami sokkal, de sokkal több és viszont is így van. Megtanultuk, hogy más jelekből lássuk a másik érzéseit. Nem feltétlenül kell mondjuk ölelkezni. - Hülye példa volt tudom, de értsd :)- Volt már nagyon mély pontunk is, mikor azt mondtuk legyen vége. Szinte minden összejött... De inkább megpróbáltuk helyrehozni. a mai Világ nagyon azt nyomja: - ha elromlik? Dobd El! Van másik! - KÉT EMBER KELL EGY KAPCSOLATHOZ! Meg türelem, odafigyelés, megértés, szeretet!


Bocs a kis regényért :)

2015. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
" nem vagyok szerelmes a páromba... ez valami sokkal, de sokkal több" - Pont ez a szerelem, a sokkal de sokkal több, nem a rózsaszín köd.
2015. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!