Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolat kihűl? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolat kihűl? Lehet tovább szeretni valakit, ha a viselkedése az ellenkezője a kezdetinek? Minden kapcsolat ide jut?

Figyelt kérdés

Történt már olyan valakivel közületek, hogy a pasitok az elején romantikus, érző lélekként úgy tűnt, hogy bármit megtenne értetek, és azért, hogy viszontszeressétek, kedveskedett és őrülten kívánt, (sokáig) majd, miután a kapcsolat beállt egy kerékvágásba, nem kezdeményez sohasem, nem bókol, nem udvarol sehogy? Sőt, néha úgy tűnik, hogy nincs is rám szüksége... De mégsem hagy el, segít, de felváltva kedves és közömbös, de szinte mindig passzív. (Amúgy befele forduló)

A kezdeti udvarláshoz képest ég és föld a viselkedése, ezt nagyon nehezen viselem. Ott van mellettem, és mégis ő hiányzik. Aki volt régen. De ha elhagytam ezért, még annál is jobban hiányzott, és újra összejöttünk. Járt már valaki így? Megszoktátok? Ez az élet rendje? Ellobban a nagy láng, és marad a hamu? Örülnék, ha olyan válaszolna, aki ezt megtapasztalta...



2015. júl. 30. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
" a mai Világ nagyon azt nyomja: - ha elromlik? Dobd El! Van másik!" - Van, amit nem lehet helyrehozni, tudnék példát rá a saját családomból, nem manapság, hanem a korábbi generációkból.
2015. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazán a bajom, hogy szorongok, ha mellettem van... mert kiszámíthatatlanok a reakciói, ha például lelkesen, jókedvűen kezdeményezek valamit, vagy benne van, vagy a totál közömbösségével "lehűt". És megtippelni sem tudom, melyik fog történni. Egy idő után én is eljátszom a közömböst... aki meg nem is én vagyok. És akkor néha heteken át kedves... aztán megint a hidegség... félelmetes, hogy nem tudom megjósolni, hogy milyen lesz, és nem tudom, milyen legyek, hogy a jó reakciót kapjam. Nem látszanak az arcán az érzelmek, a gondolatok kicsit sem...
2015. júl. 31. 21:30
 13/14 A kérdező kommentje:
Hogy akkor miért csinálom? Mert az elején úgy tűnt, ő Ő. Ahogy általa éreztem magam, az pontosan tökéletes volt... és elég sok áldozatot hoztam meg érte. És kicsit még a mostani külsejében is látom, aki volt... bár sajnos sokszor nem...
2015. júl. 31. 21:34
 14/14 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok

bár nem vagyok összeköltőzve a szeretett féllel, vagy ilyesmi, és nem is régi kapcsolat, csak úgy viselkedett egy kapcsolt elején, mintha hűű de egymásnak kiválasztott nagy szerelmesek lennénk, vagy ilyesmi, bár keveset találkozunk, messze lakik, de eljön értem oda, ahol lakom, mostanában is "terveztük", de közben nagyon zavar, hogy pont, amikor a legjobban beleéltem magam a kapcsolatba, hisz volt, amikor bizonytalankodtam, hosszabb ideig egyáltalán nem keres, és úgy tűnik, mintha egyre közömbösebb lenne.

Ő is befele forduló, én meg csak úgy tudom felfogni "minket", hogy olyan mintha valami magányérzetből keresett volna engem, mintha valami hiánypótlék lennék számára, és miután "lenyugodott", rájött, hogy nem is szeret engem annyira. Úgy érzem, mintha becsapva érezné magát amiatt, hogy olyan szerelmes húhó-kat, eposzokat nyomatott felém, amit nem kértem, és úgy élem meg mintha engem bűntetne azzal, hogy saját magát csapja be, mert nem tudja, hogy mit érez, eléggé ezt vontam le viselkedéséből, ami ellenszenves számomra, így belekell törődnöm abba, hogy nem érdemel folytatást az ilyesmi helyzet.:-|

Pláne azt is elviselhetetlennek tartom, ha nem csak magában érez közönyösséget irántam, de még ki is mutatja, onnantól kezdve már tényleg nem tudom, mit akar elérni ezzel, de semmi értelme.

2015. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!