Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem sikerül a barátommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerül a barátommal a szex, Mi lehet ennek az oka? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom 27 éves én pedig 19 vagyok,3 hónapja vagyunk együtt, és eddig 4x szeretkeztünk azt is jó nehezen.

Először nem volt semmi probléma, 10 percig csináltuk, utána megcsörrent a telefon és lelankadt neki, gondoltam ez normális, mással is volt már ilyen, a másik 3 esetnél hasonló dolgok miatt nem jött össze, tudni kell rólam hogy elég fehérmájú vagyok akár egy héten 7-8x is igénylem a szexet, amit ő is tud, sokszor próbálkoztam rá mászni, minden féle dolgot csinálni, amikor már ott tartottunk, kérdeztem hogy megpróbáljuk-e, a válasz mindig az volt hogy, baj ha most nem? persze ilyenkor próbálok nem kiakadni, de bazi rosszul esik, síró görcseimv annak már emiatt, nagyon belé szerettem és nem tudok rá haragudni, plusz már sokat beszélgettünk erről tudom lelki okai is vannak( családi háttér stb.) ilyenkor persze mindig magát marcangolja, teljesen kibukik, ezt sem szeretném mert ha stresszeli magát még annyira nem fog sikerülni a dolog, azt mondja hogy fél a kudarctól, meg hogy nekem nem lesz, nem tudja hogy kezdje el stb... tényleg nagyon szeretem és igyekszem türelmesnek lenni, nem is mondok neki erről semmi negatívat, mindig csak bíztatom, de borzasztó érzés :( nem tudom már, hogy mit csináljak, szeretem őt nagyon és kívánom is, de ő mindig fáradt.. vagy iszik és akkor azért nem, mindig van valami amiért nem...

de nem értem, ez csak lazítás,szórakozás..

ma csütörtök van, utoljára múlthét szombat este próbálkoztam, annak is kiborulás lett a vége nálam is meg nála is.. Azóta nem hozom szóba, de nagyon bánt, nem tudok másra gondolni. :(

Mit csináljak?



2015. aug. 27. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos egy ilyen pasival nemigazán tudsz mit kezdeni.. nem bántásként mondom de a családi háttér meg hasonló baromságok egy hülyeség. Probálkozz még szerintem egy kicsit de hosszútávon ez nem fog vele működni ezt te is tudod... 23F
2015. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tudod erre találták ki azt a kék kis pirulát. amit különben nem csak szív beteg 60évesen kaphatnak meg hanem önbizalom hiányos 20évesek is.

sőt elmész egy szexshopba adnak hasonlót recept nélkül ginzenggel az is bőven elég neki.

megadja azt a kis kezdő löketet, hogy ne lankadjon le neki első pár alkalommal utána már viszi majd a lelke :D

2015. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"igyekszem türelmesnek lenni, nem is mondok neki erről semmi negatívat"


"utoljára múlthét szombat este próbálkoztam, annak is kiborulás lett a vége nálam is meg nála is.. "


Ha tényleg nem teszel neki ezzel kapcsolatban semmi negatív megjegyzést, akkor mi vezet odáig, hogy kiborulás lesz a vége?

2015. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmondom mi a helyzet a sráccal. Én is voltam már hasonlóan. Ő persze ezt nem fogja elmondani. Egyszerűen nem hoz lázba az a nő, aki kezdeményezőbb nálam, akármennyire is tetszik. Hagyja meg a férfi szerepet nekem. Lehet, hogy vannak olyan férfiak, akik szeretik, ha a nő kb. elfogyasztja őket reggelire, de vannak akiknek ez nem jön be. Egyszerűen az irányító, a domináns, a leteperő, és az, hogy Nő az én agyamban sem kapcsolódik egybe, és azt sejtem az övében sem. Ha, hagynád kezdeményezni, átvennéd a ritmusát, meghagynád nála az irányítást, akkor nem lenne így.
2015. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És, ha sosem kezdeményez akkor meddig várjon vele ? :DDD


Nekem is volt ilyen problémám, érdekes engem pont örömmel tölt el amikor a szerelmem annyira kíván, hogy ő mászik rám :). Stresszes voltam fáradt voltam, miután ezeke elmúltak meg bennem maradt, hogy "lefogok lankadni" minden szex előtt. Így végül arra jutottam, hogy beszereztem kamagrát 2x használtam önbizalmam visszajött 3. alkalommal már ment simán magától és azóta is szuperálok :D


De amíg meg megvannak a problémái az orál nem játszik ? Ahhoz nem kell semminek keménynek lennie :D

2015. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ötösnek egyrészt igaza van, használja a kezét, nyelvét, száját. Másrészt a fizikai ingereket egy idő után nem lehet elnyomni, akárhogy is próbálja az ember a lelki gondokkal. Vagyis azt akarom mondani, hogy nem képes a végtelenségig arra, hogy ne álljon fel neki újra, ha tovább izgatod.


Tudom vannak drasztikus ötleteim, de legalább működnek... Kötözd le a pasid, a kezét meg a lábát is az ágyhoz. Aztán használd a szád, kezed, amit akarsz. Ha felállt ülj bele. Ha meg éppen lelankad, akkor kezd elölről. Egy idő után úgyis feláll neki megint, lehet nem 3 perc lesz, de fel fog. Ez egyszerű fiziológiai reakció az ingerlésre.

26/F

2015. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Használja a kezèt,de èn már nem arra vágyom már..

Igen ez mind okè,de ha egyszer lelankad utána mar bestresszeli magat es elis tolja onnan a kezemet hogy hagyjam,pedig en folytatnam..

Tegnap reggel megint probalkoztam,miutan a szokasks tortent probaltam vele megertetni hogy ez igy nagyon nem normalis,mondta hogy tudja es retteg attol hogy emiatt elhagyom :( nem fogom elhagyni,kuzdok meg.. De neki is mondtam h mar nem tudom mit csináljak.. Azt mondta ezt neki kell megoldani.. :(

2015. aug. 30. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

"igyekszem türelmesnek lenni, nem is mondok neki erről semmi negatívat"


"Tegnap reggel megint probalkoztam,miutan a szokasks tortent probaltam vele megertetni hogy ez igy nagyon nem normalis, ..."


Ezt te pozitívnak vagy semlegesnek ítéled meg?


Tényleg nem kötekedésből kérdezem ezt sem, mint ahogy a 3. hozzászólásban feltett kérdést sem, hanem jó szándékból.


Nyilván nincsen nálam a bölcsek köve, de szerintem ha még nem vagyok túl azon a ponton, ahonnan visszahozható a dolog, valamivel több esélyed lenne arra, hogy segíts megmenteni a kapcsolatotokat, ahelyett, hogy minden verbális, vagy non-verbális kritikus megnyilvánulásoddal tovább tolnád a dolgokat a szakadék felé vezető lejtőn, ha nem éreztetnéd, hogy emiatt a helyzet miatt mennyire csalódott, frusztrált, tehetetlen és elégedetlen vagy, hanem egy kicsit elengednéd az elvárásaidat, "belesimulnál" abba, ami most van, nem kezdeményeznél aktívan, ami a szexet illeti, még csak csábítósat sem játszanál, hanem helyette a kapcsolatotok más területeire koncentrálnál, szerveznél magatoknak közös programokat akár kettesben, akár barátokkal, jókat beszélgetnétek, otthon "moziznátok" együtt, és meghagynád a barátodnak azt a lehetőséget, hogy előbb-utóbb ő közeledjen feléd szexuálisan.


Szerintem érdemes lenne megfontolnod, amit a 4. hozzászóló férfiként, saját tapasztalatból írt, mert nagyobb rálátásra van arra, mint neked vagy nekem nő létünkre, hogy hogyan működik a férfi psziché.

2015. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!