Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátommal nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Már régóta téma ez köztünk, és normálisan ő még nem tudott kielégíteni. Hiába mondom, hogy mit hogyan csináljon, van amire nem is hajlandó (anál), de néha igényem lenne rá,


Már társkeresőkre is regisztráltam, és kissé bűntudatom is van emiatt,hogy kifelé kacsingatok a kapcsolatból,


23N-20F



2015. aug. 27. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmi értelme úgy folytatni egy kapcsolatot ha nincs meg az összhang szex terén. Ha ráadásul mondtad is már neki hogy csinálja másképp és nem hajlandó, akkor felmerül a kérdés hogy nem is igazán érdekli hogy kielégít-e vagy sem. Szerintem keress mást.

26/F

2015. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ne csinálj hülyeséget...

ha nem jó és nem tudjátok megoldani sehogy inkább legyen vége minthogy félrekefélj...

beszéld meg vele ezt a dolgot sürgősen!!!!


22F

2015. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt nem értem,hogy miért csak kis bűntudatod van?

Addig tartod meg amíg nem lesz egy jobb?Ez nagy disznóság.

2015. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Barbara9007 ***** válasza:
Ennek szerintem sincs így semmi értelme. Ha te elmondtad mit csináljon máshogy hogy neked jó legyen és nem érdekeli akkor nem szeret annyira hogy igazán örömet okozzon.
2015. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szívesen análozok veled, és kielégítelek, idősebb nővel még úgy sem volt dolgom. 18/f gondolod irj:)
2015. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szakítani nem akarsz?
2015. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minek is vagy még akkor vele, nem is értem!
2015. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A szex és a szerelem sem mindenkivel egyformán jó, ezt kismilliószor leírtam már. Keress olyat, aki minden téren a partnered tud lenni.
2015. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Joe.38 ***** válasza:
Ez a làny is ugye èrthetően kellemetlenül èrzi magàt mert nem kielègítő a szex.De ha egy fiu tennè fel , hogy nem kielègítő mert ni cs popiszex. Akkor lànyok , feministàk ès nőt vèdő gittegyletem hada rohanna , hogy mocsok pasi. Meg undorito a vàgyai miatt. Sőt erőszakoló stb ,stb. Ez jól pèldàzza az " egyenjogúsàgot. Azaz ló..f..a..szt. Ma ne., hogy egyenjogusàg nincs. Hanem meg is fordult a vilàg a nőnek joga van a pasinak meg kötelessège. Azaz kiszolgàlóvà vàlt.
2015. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szakits vele.ha nembúgy dugtok,hogy mind2-en élvezzétek akko ott az evyik fél nem igazán szereti a másikat/másikkal.

Az a másik,hogy lefog q-rvázni ha kiderül,hogy félre lépsz...jogosan.

2015. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!