Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában már abszolút nem élvezem vele, külsőre se tetszik úgy, eléggé elhanyagolja magát, nagyon levan fogyva, semmi izom nincs rajta (kisfiús alkata lett). Hiába mondtam neki, hogy kicsit sportolhatnánk együtt, hogy visszaszedje azt a kis izmát, meg tök jó program is, de nem hajlandó, mert túl sok a munka...


Viszont gyűrű van az ujjamon, nem merek ilyen miatt szakítani, nagyon szeretem, de nagyon hiányzik, hogy jó nagyot szexeljek...

már rengeteg mindent kipróbáltam, hogy jobb legyen, de valójában vele van bajom és őt megváltoztatni meg nem tudom.


Mit tegyek?


2015. júl. 14. 21:44
 1/8 RRR ***** válasza:
58%

ha ilyenek felmerültek benned,akkor már nem szereted

lépj le

jobb most,mint esküvő után egy idővel

2015. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem szeretem. Minden mást olyan jó ketten csinálni, szeretek vele lenni, de szex téren már nem passzolunk. Csak olyan önzőségnek tartom, hogy emiatt szakítsak vele, mikor egyébként semmi másban nincs probléma....
2015. júl. 14. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg.
2015. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg ezt igy neki kerek perec. Ne csak utalgass stb mert azt nem fogja fel szegeny. Mondd meg h mar nemannyira kivanod ot szexualisan es h valtoztasson vhogy mert szereted es nem akarod elhagyni v megcsalni. Biztos meg fogja erteni ha igy mondod de az a pasiknak keves h 'szivem nincs kedved edzeni egyutt kicsit?' ennel konkretabban kell fogalmaznod
2015. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran szexeltek? Hány évesek vagytok? Lehet az időponton kellene változtatnotok, pl ne este szeretkezzetek mikor már fáradt munka után hanem pl reggel, vagy lepd meg a munkahelyén. Egyébként ha ilyen negatívan állsz a külsejéhez, és a szex a probléma, ott tényleg nincs szerelem már, sajnos általában csak megszokás. 25/N
2015. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Beszélgettem már ilyen esetekről pszichológussal és van, hogy a megcsalás erősíti a kapcsolatot. Neked szükséged van a szexuális kielégültségre és ha ezt megtudod úgy szerezni, hogy közben a párodat nem bántod meg vele és nem derül ki, akkor az még jót is tehet a kapcsolatnak. Ha kiderül, akkor gáz van.

Elég gusztustalan dolog ilyet javasolni, talán le is fognak pontozni ezért, de szerintem kár lenne egy jó kapcsolatot egy ilyen dolog miatt tönkretenni, ezért éb azt javaslom, hogy csald meg, ha másképp nem tudjátok megoldani. Persze első körben tehetsz célzásokat, beszélgethetsz egy haverjával erről, de ha semmi se hat, akkor kénytelen vagy szenvedni, szakítani vagy félrelépni.

2015. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha még se házasság, se közös vagyon, se gyerek, szerintem nem kell ezt a dolgot erőltetni.
2015. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha valóban szereted és ő is téged akkor beszéld meg vele és ő meg fogja érteni. ha nem nincs értelme a házasságnak!
2015. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!