Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátommal nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Már régóta téma ez köztünk, és normálisan ő még nem tudott kielégíteni. Hiába mondom, hogy mit hogyan csináljon, van amire nem is hajlandó (anál), de néha igényem lenne rá,


Már társkeresőkre is regisztráltam, és kissé bűntudatom is van emiatt,hogy kifelé kacsingatok a kapcsolatból,


23N-20F



2015. aug. 27. 10:37
1 2
 11/14 orton ***** válasza:
kemény dió, ha csak 1 valami hiányzik a szexből és amiatt nem jó. btw felének nincs kapcsolata, nem szerettek soha senkit, akik itt végletekben gondolkodnak, szóval nem értik az egészet. ettől még simán túlélheti a kapcsolatotok, sőt lehet idővel rá tudod venni, ha úgy beléd esik, vagy elviseled hogy nincs ez, az..vagy lassan megmérgezheti a kapcsolatot ha ez ilyen fontos neked. döntsd el te, érdemes-e kitartani mellette, még ha ilyesmi a vége.
2015. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2015. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Narez válasza:
ha szar a szex akkor ennyit erről, új partner kell ez van haver
2015. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mit mondjak, elég hülye lehet a barátod. Ilyen fiatal és ekkora barom legyen. Mi lesz majd később, külön szobába fogtok majd aludni? Szerintem válasz magadhoz, igényidhez valót. A társkeresőn vannak ilyen pasik...mint pl. én. :-) De most komolyan mindenkinek megvan a párja, neki is van egy ilyen frigid. Hagyjad egy olyannak, hogy örülhessen az is.
2015. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!