Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi a baj az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a baj az alacsony pasikkal?

Figyelt kérdés
180cm vagyok nekem ilyesmivel nincs bajom szerencsére, csak kicsit meg akarom érteni a nőket miért baj az ha valaki alacsonyabb?
2015. aug. 20. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Volt alacsonyabb barátom... őt is zavarta, engem is. Nem tudom elmagyarázni, hogy pontosan miért, de pl. mikor együtt voltunk, akkor mindig olyan testhelyzeteket keresett, hogy ne jöjjön elő a magasságkülönbség.


Nekem alapvetően nincs bajom az alacsony férfiakkal, de tény, hogy jobban esik úgy hozzásimulni valakihez, vagy csókolózni, ha magasabb nálam. Egyszerűen izgató számomra, nem tudom elmagyarázni...

2015. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ez olyan normális a csajoknál..mint nállunk az h pl egy csajnak legyen kicsit nagyobb melle.
2015. aug. 20. 23:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is, általában ha valaki magasabb a másiknál akkor súlyra is nagyobb, ergő kb a csaj védi meg a faszit.... mehh.. Hál istennek az én korosztályomat tápszerrel etették, baráti körömben nincs ember 180 centi alatt, és nagy részünk még így is 195 felett van. Ne higyétek hogy sokkal jobb...
2015. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezeket szokták mondani :


Szeretem a magassarkút

Érezzem a védelmet, ha vele vagyok

Férfira tudjak felnézni, minden téren.

2015. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagydarab, magas srác mellett, te is biztonságban éreznéd magad lányként... Egy nyikhaj törpe mellett nem biztos... Persze vannak emancipált, meg független hölgyek is akik szeretik ha ők a dominámsak a kapcsolatban minden téren.

17/f/192cm/83kg

2015. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én 165 centi vagyok és neg tudom védeni a barátnőmet ha kell, shoto-kan karatét tanultam évekig. Azért mert valaki alacsony, attól lehet férfi, sőt férfiasabbnak kell lenni, mint egy magasabbnak!

De én nem tartom a saját esetemben problémábak az alacsonyságomat, egyszerűen nem kezdek 185 centis lányokkal és nincs sértődés!

2015. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát a védelmezős dolgot nem igazán értem.. van olyan ismerősöm aki 165körül van de leütne mint vak a poharat.
2015. aug. 21. 11:55
 8/17 anonim ***** válasza:

De ezen mit nem értetek hogy nem tudatos dolog? Ez nem az embernek a tudatos, logikus énjéből fakad?


Neked fel tud állni a farkad egy undorítóan csúnya nőre? És kibírod, hogy ne jöjjön fel a gondolat, hogy meg akarj dugni egy gyönyörű nőt?

NEM! Miért nem? Azért mert ezekben nem a logikus, tudatos éned az irányító. Ezért.


Ahogy a férfiakat az előbbiekben legtöbbször, úgy a nőket is a magasságban legtöbbször az ösztöneik vezérlik.

Ahogy a férfinak szebb nő = jobb nő fejben, úgy a nőnk magasabb férfi = jobb férfi fejben. Kész. Ez ellen nem lehet tenni.

2015. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Pedig a kisember mindig nagy bottal jar.. :D

Amugy az en baratom 170 centi de nem zavar

en 166 vagyok

amig nem alacsonyabb nalam nincs gond :)

2015. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen amúgy a kis ember nagy bottal jár is valós dolog, sajnos :D
2015. aug. 21. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!