Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mikor mondanatok el hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor mondanatok el hogy szuzek vagytok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit, nagyon jol mukodunk egyutt eddig! Nagyon szeretem, a fel karom odaadnam erte es sztem o is imad engem! Meg nekem nem volt senki komoky, sosem ertettem egyet igazan a velem egyidos, bulizos, ivos, csakaszexerdekel pasikkal.

Egy bibi van, en meg szuz vagyok, de nem igazan tudom, hogy ezt mikor mondjam el neki. Nem tudom, hogy egyszer csak kezdjek bele vagy varjam meg meg eljutunk az agyig?

Nem nyaggat a szexel, igazi uriember. Jo, idosebb tolem, de pont ezert is felek egy kicsit, mert o mar joval tapasztaltabb.

Szerintetek mit csinaljak?

Elore is koszonom a valaszokat!

23N



2015. aug. 18. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha eljuttok az ágyig, és úgy érzed késszen vagy rá, akkor mond neki, h szűz vagy, és már nagyon kívánod...
2015. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb mondd el neki. Csak egyszerűen. Díjazni fogja ha tényleg olyan úriember.
2015. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én már a legelején megmondtam volna neki. Sok pasi szerint a szűz lányok szexik.

De amúgy ülj le vele beszélgetni, és mond meg. Az ágyig szerintem semmiképpen se várj.

2015. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha eljuttok a szexig, akkor mond meg neki. És nem kell félni! Pont azért mert tapasztaltabb, remélhetőleg jobban fog rád figyeli, óvatos és gyengéd lesz.
2015. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ágyban egymásnak vetkőzve közölni ezt nem épp a legjobb ötlet közölni :D Szerintem, ha feljön bármiféle szexuális téma köztetek még csak elméletben nyugodtan hintsd el neki a dolgot :) Örülni fog :D
2015. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miert gondolod h orulni fog? Felek h talan nem!


Koszonom az eddigi valaszokat. Mindenkinek ment a zold kez!

2015. aug. 18. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Ezt már az elején kellett volna.
2015. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Onnan gondolom, ha 23 éves korodig vártál a dologgal és most csúnyán, de érthetően fogalmazva "neki adod" az egyfajta megtiszteltetés/ego növelés is egyúttal :D


És a munkahelyek is azért szeretik a pályakezdőket mert kedvükre betaníthatják őket és nem olyan dolgokat csinálnak amiket össze szedtek innen-onnan azthiszik, hogy jó közben meg nem :D

2015. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne várj az ágyig! Mondd el akkor, ha szóba kerül valahogy egy ilyen téma. Akár úgy is elterelheted efelé, ha a mai korodbeliek/fiatalok többségéről van szó, hogy te mennyire máshogy fogod ezt fel, stb., és közölheted, hogy neked még senki komoly nem volt, mert így alakult, nem találkoztál még olyannal, akire rábíztad volna magad, stb., így te még szűz vagy. Vagy tök simán csak szólsz neki, hogy úgy érzed, meg kell vele beszélned valamit, és elmondod, hogy mi a helyzet Én is ezt őszintén el szoktam mondani már egy ismerkedés elején (nyilván nem az első mondatom, de viszonylag az elején tisztázom a dolgokat, mert szerintem így a legjobb.), az ágyig tényleg semmi esetre se várnék.
2015. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyaltalan nem kell ezt elore, egy szimpla beszelgetesnel kozolni. Szerintem legjobb megoldas, ha mar ott tartotok, hogy valami tortenik, akkor mondod neki, mondjuk petting elott\kozben, ahogy erzed.
2015. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!