Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudják felfogni h nem számít a méret vagyis nem ez a lényeg?

Figyelt kérdés

Miért ennyire világrengető probléma ez h ennyien ömbizalom hiányosak egy ilyen dolog miatt?

A párom tegnap utalt erre és azt hittem az agyam eldobom..

Pedig nagyon jól tudja h a szemem is kettéáll az orgazmustól..

Bocsi ha hiba van benne,gyorsan írtam és kissé idegesen.


23N a párom 30ffi


2015. aug. 17. 01:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kicsit lazíts.
2015. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem sosem érdekelt, hogy az enyém kicsi, nagy, vagy mégis mi. Nekem tökéletes :)
2015. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Tudjuk, nem számít a méret, ha elég nagy. Nem számít egy pasi anyagi helyzet,e kivéve ha csóró. Nem számít egy pasi külseje, csak legyen jóképű, meg sportos...
2015. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Mert sok mert állandóan az a téma hogy a nagy kell... Meg akkor is ha nem így van részemről ez nem izgat meg panasz nem volt rá de ha egyszer lesz az illetőt tönkre teszem lelkileg :D
2015. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki olyan okos.

A párodnak akkor most problémája van a méretével vagy mi kapcsán hozta fel?

Ha igen, akkor nyugodj meg, próbálj egy kicsit együttérzőbb lenni vele.

#3: Te meg egy hülye vagy.

2015. aug. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez is versengés nekik, mint minden más...
2015. aug. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A nők miért nem tudják felfogni, hogy nem számít a mell méret?


1x, néhányan feltudják -Ahogyan, néhány pasi is feltudja fogni, vagy elhiszi a nő(k)nek hogy nem olyan fontos a méret-, másrészt az idióta férfiak miatt, akik nem keresnek mást egy nőben, csak az óriási csöcsöket - És ugyebár rengeteg nő van akinek nagyon is számít a méret, engem is utasítottak már el a 14,7 cm-em miatt :/-. Én pont azért vagyok inkább popsi párti, mert annak szépsége, kidolgozottsága nem csak a genetikán múlik.


Vannak normáis férfiak és normális nők is, de szerintem mindenkinek van valamilyen irreális elvárása a másikfélel kapcsolatban, amit vagy eltud fogadni, hogy nem kap meg, vagy nem.


De butaságnak tartom a kérdést mert választ erre nem lehet adni! 1x mert nincs az esetek 100%ban így, 2x mert ez szubjektív, aki nem tudja elfogadni a kis méretét nem biztos, hogy ugyanazért nem mint a szomszédja...

18/f

2015. aug. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez valamennyire depresszió. Akár a csajoknál.
2015. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
"Nem számít a méret, de azért ne legyen kicsi"
2015. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert a "hangosok" ezt hangoztatják.


Nézz csak fel egy partnerkeresőre. Minden második nő kiírja, h csak nagy méretest keres.

2015. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!