Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kaphatóak a 14-15 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kaphatóak a 14-15 év körüli lányok szexre, ha én 10 évvel idősebb vagyok?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám egy fiatal csajjal, kimaradt eddig a 17 év alatti korosztály. Külsőleg nagyon jó pasinak tartanak(magas vagyok, izmos és helyes is sokak szerint) nem is volt soha gondom lányok terén. Viszont nem ismerem a mai fiatal lányok agyjárását, ezért tettem fel a kérdést.
2015. aug. 10. 10:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
azaz igazság, hogy a 14-18 év közötti csajok jobbak az ágyban, mint az idősebbek. Mindent tudnak, szinte profik.
2015. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

nem mindegyik kaphato szexre aki bulikba jar :D nekem eszembe se jutna ott ismerkedni,(es eszembe se jutott 16evesen mikor elkezdtem jarni ilyen helyekre) en csak a zene miatt megyek meg a barataimmal tancolni szorakozni :D

18/L

2015. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
24%
Én most 15 éves lányként válaszolok :D és kaphatóak szexre a korombeli lányok. Idősebb pasikat keresünk, akik fizetnek, hurcibálnak kocsival :D szóval hajrá :D
2015. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
33%
Ne haragudjatok h szóváteszem de marhára ne általánosítsunk már! barátom 22 éves én 16 éves vagyok. Minden rendben van közöttünk, szóvá is tette h nagyon kellemesen csalódott. Mivel egy helyen breakelünk és ez ugye egy baráti társaság, elmentünk bulizni barátom volt a legfiatalabb felnőtt 22-36 évesek voltak és én. Ott említették h barátom mennyire oda volt attól h milyen jó velem a szex. És h az előző barátnőjével fele ilyen jó se volt (21). Szerintem minden agyban dől el. Ha fejben elég érett, megértitek egymást akkor észre se lehet venni h van köztetek korkülönbség. DE az tény és való h nagyon sok 14-16 éves lány könnyen adja magát de azok annyit is érnek. Ezek mögött nem nagy tudás van, megeshet h akár egy nagy negatív élmény lesz az egész.
2015. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Minden korosztályban vannak könnyebben kapható lányok.

Ahogy sokan mások is, én sem vagyok ez a pasizós típus.

16/L

2015. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Tisztelet a kivètelnek. 14/l
2015. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon könynedén kaphatóak. Nekem is felajánlkozott már nem egy 15 éves kislány szexre, de kinevettem, több mint 10 évvel vagyok idősebb nála. :D
2015. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi kis rib.anc van. Rossz olvasni....
2015. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, ha ráírok egy fiatal lányra, egyből leöregez. Már 25 évesen is! Az nem gond, h a szobája falát csupa 25-30 éves pasik képeivel rakja ki és azokat nézegeti a katalógusokban is. Persze elvárnák, h a 18 éves páva gyerekek elvigyék őket mindenhova és megvegyék nekik amit szeretnének. Tisztelet a kivételnek.
2015. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálná valamelyik tini csaj milyen egy idősebbel.

Én felajánlkozok.

24f

2015. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!