Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasik voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik voltatok már fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés
30-40 es pasik ti voltatok már együtt tőletek fiatalabb lánnyal együtt ?18-25 körüliekre gondolok . Mennyivel volt jobb vagy rosszabb ? A szex jobb volt ?
2015. júl. 25. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még nem! De szeretnék!
2015. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.33 évesen egy 14 évvel fiatalabb lánnyal.
2015. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gordon70 ***** válasza:
voltam és vagyok is.....se nem jobb se nem rosszabb a nagy átlagban
2015. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én 15-16 éves lánnyal is mondjuk még csak 28 vagyok :D de amúgy nagyon élvezte mindig azt mondta, hogy a vele egyidős fiúkkal sose volt olyan jó a szex :D
2015. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En is keresek qkqr 18-17-16 eves lanyokat
2015. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én prostikhoz szoktam járni fiatalokhoz (18-25 közöttiekhez ), és rendkívül jó a fiatal punci


64/F

2015. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy jobb e vele a szex szerintem nem az életkorától függ, hanem a tapasztalatától, jobb volt egy 13 évvel fiatalabb csajjal, mint egy 6-7-el fiatalabbal de inkább azért, mert bevállalósabb típus volt, a másik meg éppen csak nem volt szűz.


A szexen kívül már nagyobb gondot okozott, hogy teljesen eltért az ismeretségi körünk, és akárki akármit mond 13-14 év korkülönbségnél már vannak generációs problémák, szóval kb pont a szex az amivel semmi gond nincs, inkább minden mással lehet :)

2015. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az ifjú lányok energikusabbak, talán szenvedélyesebbek, de ugyanez a hibájuk is: kapkodnak, nem tudják, nem érzik jól, mi a dörgés, és ez még a jobbik fajta. Vannak félősebbek is persze. De összességében csupán a hamvas testük miatt jobbak az érett nőknél, egy fitt negyvenes sokkal érzékibb, meg nem kell neki semmit se mondani... én 32F
2015. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 36 évesen voltam már és nem jobb csak frissebb a szex meg a teste a bőre
2015. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A frissebb a teste is relatív. Exem 34 évesen olyan testtel rendelkezett, amit sok 18 éves csaj megirigyelne, igaz tett is érte, rengeteget mozgott például.


De az igaz, hogyha egy csaj semmit nem tesz a testéért, akkor 18-20 éves korában a fiatalsága miatt még feszes, "ropogós", utána 2-3 év alatt rettenetesen szét tud csúszni, mert elveszíti a fiatalos bájt. Ez főleg a kicsit molettebb csajokra igaz, akik 18 évesen még hűha nőiesek, utána egy két év alatt nagyon szétesne.


Szóval az életkor még nem garantál feltétlen jobb vagy rosszabb testet.

2015. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!