Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is vannak ilyen gondola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is vannak ilyen gondolatai?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon bátortalan voltam a lányokkal, nagyon sokáig szűz is. Aztán jött egy fordulat és sorban a barátnők 3 év alatt. Szexuális téren minden partnerem szerint eszméletlenül élvezetes velem, többek szerint velem volt eddig a legjobb és emiatt rengeteget szexeltem egy-egy velük. Azonban nem vagyok nyomulós, se bunkó, se nagyszájú. Tipikus csendes, kedves, mosolygós jófiú. Emiatt a legtöbb nő azt gondolhatja (és gondolja, mert volt aki beszélt erről miután lefeküdtünk), hogy nem lehetek valami jó az ágyban. Pedig épp ellenkezőleg van és mindenki meglepődött eddig, hogy milyen domináns, határozott módon irányítom a folyamatokat és mennyire alaposan "lerendezem" őket, miközben nagyon odafigyelek rájuk és gyengédséggel, érzékiséggel vegyül közöttünk minden apró mozdulat. A haverokról, munkatársakról nem is beszélve, ők többször akartak már instrukciókkal ellátni mikor kicsit ittasak voltak egy-egy buli alatt.

Szóval van más is így vele, hogy tisztában van a képességeivel és kivételesen jól érzékeli mire van szüksége a nőnek az együttlét során, de kifelé a hétköznapokban egy szelíd, visszafogott férfi aki mindig udvarias és figyelmes?


2015. aug. 9. 00:56
 1/6 A kérdező kommentje:
egy-egy *kapcsolatban
2015. aug. 9. 00:58
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy igazi úriember hozzáállása és az igazi nők erre buknak, nem pedig a "slusszkulcspörgető" vállalkozó aranyifjakra.
2015. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátom pont ilyen. Visszafogott, csendes, de az ágyban....

Attól eltekintve, hogy a korábbi barátnői nem igazán értékelték a képességeit... én annál inkább! :)

2015. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem valahol onbizalomhiany, enis asonlo cipoben jarok. a szex csak az elet egy terulete, ha a tobbin gondok vannak, akkor altalanossagban nem leszel annyira dominans.
2015. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nőben.
2015. aug. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is valami ilyesmi vagyok. Csak ez egóm még a helyén. Kívülről meg nem tudja mondani senki, hogy mennyivel másabb vagyok az ágyban. És az ilyen nőket is szeretem. Baromi jól tudnak így működni a dolgok.

És van egy határozott előnye, a felületes nők így elkerülnek és véletlenül sem akadok össze olyannal aki a szexet nem az élvezetért éli meg gátlások nélkül, hanem valami idiotizmust hajszol közben is.

2015. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!