Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tettetek volna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Alapvetően eléggé nincs önértékelésem, viszont ebben a helyzetben lehet pont fordítva fog látszódni.


Összejöttem egy nővel, vagyis számomra az egyetlennel akire képes vagyok a világon nőként nézni. Minden jó volt stb.


Lefeküdtünk. Nem volt orgazmusa, nem gond. Majd lesz, nem fogtam fel tragédiaként. Barátnőjétől halottam vissza, hogy azt mondta neki a barátnőm hogy "nem volt rossz, de annyira jónak se volt nevezhető, de ez nem az ő hibája, hanem totálisan kezdő, majd egyszer minden jobb lesz."


Meg olyat is hogy az a pasi akivel együtt volt, sokáig, azt régen mindig dicsérte az ágyban és mikor megkérdezték hogy hozzá képest én milyen vagyok, arra meg az volt a válasz hogy egyelőre meg sem közelítem, de ha esetleg sohase fogom elérni azt, akkor sem fog lecserélni, mert imád.


Mikor átjött szó szerint kidobtam. Egyrészt elhiszem azt hogy nem volt jó, nem is éreztem magam azért kevésnek mert van időnk ezen változtatni, de hogy ilyeneket mond a barátnőjének is az nálam kiverte a biztosítékot. Szó szerint felfordul a gyomrom tőle ha meglátom.


Nem értem. Ha szeret mégpedig tényleg szeret, akkor mért nem tud ilyenben hazudni? Vagy legalább ne mondani így el, vagy valami. Sokszor féltem attól, hogy majd egyszer megcsal vagy vonzódik majd más férfiakhoz, de őszintén az semmi ehhez képest.


Ha lefekszik egy idegennel tételezzük fel attól még nem feltétlen aláz meg engem úgy ahogy most pl., még ha abban az esetben is tönkremenne a kapcsolatunk.


Megbocsátani nem akarok neki mert nem hiszem hogy valaha is lesz kedvem vele lefeküdni.


2015. aug. 8. 12:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták feljebb, 10-ből 9 csaj legalább a legjobb bnőjével megbeszéli a szexuális életét. Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. A lehető legkíméletlenebb módon megy az értékelés, összehasonlítgatás.


Itt a kígyó huzás az volt, hogy ez az állítólagos barátnő ezt kifecsegte feléd (még lehet h hozzá is tett ezt-azt). Valószínűleg azért, mert valamiért nem tetszett neki ez a kapcsolat. A csajod rossz barátnőt választott, aki szándékosan robbantani akarta a kapcsolatotokat. És sikerült is neki..

2015. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Persze hibáztassuk a barátnőjét azért mert a barátnőm egy féreg módon viselkedett. Ők nem rossz barátnők, csak régebb óta barátom a lány mint mióta az ő barátnője.


Vagyis ha kettőnk közül egyikhez húznia kell az értelemszerűen én vagyok.

2015. aug. 8. 13:11
 13/21 anonim ***** válasza:

"ha lesz a jövőben barátnőm (...) a barátnőjét ugyanúgy ki fogom kérdezni."


Ja várjál, te kérdezted ki a bnőjét?? Akkor magadnak kerested a bajt, miről beszélünk?

2015. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

mivel mint írtam a barátnője az én egyik legjobb barátom, ezért egyértelmű, hogy mikor utaló jelek voltak a pletykára rákérdeztem a dologra. De még mindig nem én kerestem a bajt, mert még mindig a barátnőm fecsegte ki.


Én szívesen alkalmaznék egy automata rendszert hogyha valamit kikotyog az aktuális barátnőm ilyen téren ami megalázó, arról rögtön tudjak.


Ilyen részből örülök a dolognak hogy kiderült.

2015. aug. 8. 13:14
 15/21 anonim ***** válasza:

szánalmas vagy...

ha így folytatod, egyhamar nem lesz barátnőd

2015. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ez egyértelmű, mivel egyhamar nem is akarok.


Rá nem tudok már nőként nézni és jelenleg egyébként is csak rá tudtam nőként nézni... Vagyis jelenleg úgy gondolom hogy ezt a párkapcsolatosdit most hanyagolom egy pár évig.

2015. aug. 8. 14:06
 17/21 anonim ***** válasza:
Elég paraszt volt ez a nő. Felnőtt emberek közt nem szokás kibeszélni a szexuális életünket. Legalábbis én nem szoktam, és az értelmesebb nők sem, ahogy tapasztaltam. A másik: a szex nem egy emberes dolog, attól, hogy nő, ugyanúgy ki kell vennie a részét belőle. Meglehet, nem is te voltál a béna, épp csak ő nem akarta bedobni magát, és mivel másik pasinál ez valamiért ment neki, az jöhet le neki, hogy béna vagy. Hagyd a fenébe ezt a nőt, de azért megjegyezheted neki mosolyogva, hogy ő volt az oka annak, amiért nem játszottad ki minden adu ászodat az ágyban. :):)
2015. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igazad volt, jól tetted, hogy kidobdtad. Egy értelmes nő még ha beszél is ilyenekről a barátnőjének, akkor is normális esetbe max annyit kellett volna mondani, hogy hát először voltunk együtt, még össze kell csiszolódnunk. Mert hát mind a két fél feladata, hogy összerázódjanak a dolgokba. Kül ez mindenkinél így működik amikor, egy új párral van. Tök mind1 milyen volta z előzővel,egy újjal mindenkinek furcsa, akármennyit szexelt azelőtt.. Össze kell szokni, össze kell hangolódniuk, ez természetes... Buta paraszt az ilyen nő.. Aki szereti a másikat ilyet nem tesz a másik háta mögött.. főleg nem az első pár együttlét után. De még utána se szabad, akkor már a partnerrel kell megbeszélni ezeket, és nem a barátnőkkel..
2015. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy valamit nem egészen értek. Miért lett volna jobb ha megcsal valakivel?
2015. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Jobb semmiképp sem lett volna, csak megérthetőbb... mivel ezt nem tudom megérteni, ezért itt felesleges bárminemű "megbeszélés" vagy valami, soha többé nem akarom látni.


Ha megcsal akkor is hasonló lenne de meglehetne beszélni vagy éppen ettől független még nem az lenne hogy "soha többé nem akarom látni". Akkor egy X idő után nyitott lennék rá, hogy megbeszéljük a dolgokat.

2015. aug. 8. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!