Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti tettetek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti tettetek fel képet társkeresőre? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha tettetek fel képet akkor milyen tapasztalataitok vannak? nem féltetek, hogy ismerős meglát? könnyebb ugy ismerkedni?


Ha nem tettetek fel képet akkor miért nem?


Légyszi kort is írjatok. :D



2015. ápr. 28. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam még sose társkeresőt, de semmi bajod nem lesz ha kiraksz képet, hidd el az ismerőseid nem meleg társkeresőket kutatnak át szabadidejükben, hacsak nem ők is melegek. És igen, valószínűleg sokkal könnyebb társkeresőn ismerkedni :D Maximum a folytonos kellemetlen zaklatás miatt nem tesz fel az ember képet, vagy mert nem mer valamilyen okból kifolyólag. 17/f
2015. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem tettem fel és nem is fogok feltenni képet, pedig úgy könnyebb lenne az ismerkedés.

Mindenki azt mondja, hogy a meleg társkeresőkön csak a melegek járnak. Ez jó enne ha így lenne, de nem mindig van így.

Vannak akik ki akarnak csinálni másokat mert valamilyen személyes konfliktusuk volt és kutakodnak az interneten hogy mit találhatnának amit felhasználhatnának ellene. Ilyenkor felregisztrálnak meleg társkeresőkre is és ha a haragosukat megtalálják rajta, akkor lementik a képet és az egész oldalt és piszkálódnak, zsarolják, hogy idegesítsék.

Így az őrületbe tudnak kergetni egy embert és csak röhögnek rajta. Sajnos vannak ilyenek, egy ilyen esetről tudok is, mert hallottam róla.

2015. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN csak érdeklődöm a fiúk iránt. És felnéztem egy meleg oldalra de NEM tennék fel. Nem akarok lebukni h érdekel... 24 F
2015. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem fel képet de csak olyat, ami alapján nem vagyok egyértelműen azonosítható. Az volt a tapasztalat, hogy vagy egész nap leveleket írogathattam, vagy nemválaszolós genyó paraszt lehettem... :D
2015. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt a korom: 24
2015. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MrPifta ***** válasza:
100%

a meleg ismerőseid nem fogják szétkürtölni hogy meleg vagy.

Amúgy is hosszú távon jobb előbújtan élni. Rólam is tudja mindenki, nem bántam meg.

2015. máj. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jó feltenni képet, de csak akkor, ha nem gond, ha kiderül. sokkal könnyebb ismerkedni.
2015. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is raktam fel, bár én nyíltan vállalom. Jobb képpel, egy ember arcáról sok mindent le lehet olvasni.
2015. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Arcos kép nincs,mert félek,hogy visszaélnek gyönyörű arcommal.
2015. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!