Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tettetek volna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Alapvetően eléggé nincs önértékelésem, viszont ebben a helyzetben lehet pont fordítva fog látszódni.


Összejöttem egy nővel, vagyis számomra az egyetlennel akire képes vagyok a világon nőként nézni. Minden jó volt stb.


Lefeküdtünk. Nem volt orgazmusa, nem gond. Majd lesz, nem fogtam fel tragédiaként. Barátnőjétől halottam vissza, hogy azt mondta neki a barátnőm hogy "nem volt rossz, de annyira jónak se volt nevezhető, de ez nem az ő hibája, hanem totálisan kezdő, majd egyszer minden jobb lesz."


Meg olyat is hogy az a pasi akivel együtt volt, sokáig, azt régen mindig dicsérte az ágyban és mikor megkérdezték hogy hozzá képest én milyen vagyok, arra meg az volt a válasz hogy egyelőre meg sem közelítem, de ha esetleg sohase fogom elérni azt, akkor sem fog lecserélni, mert imád.


Mikor átjött szó szerint kidobtam. Egyrészt elhiszem azt hogy nem volt jó, nem is éreztem magam azért kevésnek mert van időnk ezen változtatni, de hogy ilyeneket mond a barátnőjének is az nálam kiverte a biztosítékot. Szó szerint felfordul a gyomrom tőle ha meglátom.


Nem értem. Ha szeret mégpedig tényleg szeret, akkor mért nem tud ilyenben hazudni? Vagy legalább ne mondani így el, vagy valami. Sokszor féltem attól, hogy majd egyszer megcsal vagy vonzódik majd más férfiakhoz, de őszintén az semmi ehhez képest.


Ha lefekszik egy idegennel tételezzük fel attól még nem feltétlen aláz meg engem úgy ahogy most pl., még ha abban az esetben is tönkremenne a kapcsolatunk.


Megbocsátani nem akarok neki mert nem hiszem hogy valaha is lesz kedvem vele lefeküdni.


2015. aug. 8. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Igazad van, elég féreg húzás ez a pletyizés.
2015. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egyrészt én sosem hasonlítgatom össze a férfiakat, melyik milyen stb, az hogy még a barátnője ezt el is mondta Neked.. a legnagyonn hülyeség volt. Érthető a kiakadásod és, hogy elkeseredtél talán. Nekem mint nőnek sem jött volna be ha azt mondják az elöző nővel jobb volt. De ez a fériaknak szerintem még rosszabúl is esik, ha azt mondják hát még a közelében sem jársz az exemnek...
2015. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgot , kérj felvilágosítást majd mondd neki hogy keressen mást aki megfelel szexuális elvárásainak , de majd ne csodálkozzon ha a "csődör " pofára ejti.
2015. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

de ha nekem mondja szó szerint nem vettem volna zokon, mert igazából tudtam hogy egyik barátjához képest sem voltam valami jó... ez nekem nem újdonság, de most hogy menjek el vele valahova vagy hogy menjek oda a barátnőjéhez hogy ne érezzem hülyén magam?


Nem tudom miért jó ez a mások előtt való megalázgatás... féreg húzás volt.

2015. aug. 8. 12:51
 5/21 anonim ***** válasza:

Nagy az egód, és nem tudsz dugni. Semmi baj nincs ezekkel, mindkettőn lehet dolgozni.


Az, hogy a barátnőjének mesél, az nekem se tetszik, de el kell fogadni, hogy 99%-ban ilyenek a nők. Szakíthatsz vele, és kereshetsz másikat, de az is el fogja mondani a barátnőjének, milyen volt a szex. Viszont ha ezt elég sűrűn megismétled, akkor a sok gyakorlástól jobb leszel.


Nade. Amit tenned kellett volna, megérdeklődni, milyen volt a szex neki, mit hogy szeret, eleve figyelni közben a reakcióit. Sokoldalúnak kell lenni. Talán nem is való Neked a tartós kapcsolat, először meg kellene dugnod mindenkit korra, nemre és kinézetre való tekintet nélkül, hogy rutinod legyen. De ha csak ezzel az egy nővel tudod elképzelni, akkor vele kellene sokat gyakorolnod.

2015. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz és kettesben beszéljétek meg
2015. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy nagy az egóm... akkor lenne nagy az egóm ha totálisan besértődnék ha a szemembe mondaná hogy hé te ez valami gyötrelem volt....


Engem baromira nem érdekel "lelkileg" hogy 4 szemközt mit mond a szexuális minőséget illetve sőt... ha totálisan szar lenne (Ami azért nem volt) és így odamondaná, akkor se mondanám hogy oké ott az utca, hanem örülnék hogy ezt elmondta.


Itt a baj azon van hogy egy 3. személynek is ilyeneket mesél. Semmi füllentés, titkolózás vagy kiferdítés valami amivel nem alázna meg. Nem érdekel hogy minden nő ilyen vagy nem. Az sem hogy melyik mondja vissza vagy sem. Én miért engedjem meg hogy porig alázzon más előtt? Totálisan normális dolog?


Tudod, ha lefekszik egy idegennel és azért vesznénk össze, azt mondanám valószínűleg, hogy most lehet hogy ugyanez lenne de X idő múlva megmondanám neki hogy igen megértem ne legyen többet ilyen és minden okés. Mert hát könyörgöm nem tudtam kielégíteni.


Na de hogy engem porig aláz az már nem. Nem fér bele.

2015. aug. 8. 12:58
 8/21 anonim ***** válasza:
Értem. De sajna ez nem ritka a lányoknál, készülj arra, hogy máskor is megtörténhet.
2015. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ha lesz a jövőben barátnőm biztos hogy valami módon ha más nem totálisan kellemetlen helyzetbe hozva a barátnőjét ugyanúgy ki fogom kérdezni. Szerencsére kevesen tudnak hazudni úgy hogy ez ne látszódjon rajtuk.


Vele nincs mit megbeszélni... Mit tudnák megbeszélni vele? Semmit. Nem érdekel. Egyébként is csak felfordul a gyomrom a közelében. (szó szerint)

2015. aug. 8. 13:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Nők egymás között átlagosan háromszor annyit beszélnek a másik nemről mint a férfiak. Szóval ezen nem kell meglepődni. Szerintem túlreagáltad.
2015. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!