Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nekem nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nekem nem jó így a szex?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha nagyon rossznak gondolom a szexuális életünket a párommal. Olyan feszült mindig a szex csak ő mászhat rám mert ő a férfi és az őt lelombozza ha én kezdeményezek. Rámszól ha hangos vagyok közben mert szomszédok áthallják. Nem akarja hogy orálisan kényeztessem mert szerinte ez biztosan megalázó nekem ráadásul szerinte nekem abban semmi jó nincs. Hiába mondom hogy szeretem orálisan kényeztetni őt szinte mindig határozottan elutasítja. Semmi újdonság nincs mindig ugyanúgy ugyanabban a pózokban. Rendszeresen szexelünk ezzel nincs baj csak nem jó vele így. Nem nagyon lehet vele beszélni. Szakítani nem akarok mert szeretjük egymást.
2015. aug. 7. 13:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Létezik ilyen pasi, aki nem szereti, ha orálisan kényeztetik??? Hát nálunk fordítva van... Kb az van, hogy odanyomja a fejemet, és én vagyok, aki nem akarom.

Egyik sem jó, de szerintem te még mindig jobb helyzetben vagy.

2015. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!