Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nekem nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nekem nem jó így a szex?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha nagyon rossznak gondolom a szexuális életünket a párommal. Olyan feszült mindig a szex csak ő mászhat rám mert ő a férfi és az őt lelombozza ha én kezdeményezek. Rámszól ha hangos vagyok közben mert szomszédok áthallják. Nem akarja hogy orálisan kényeztessem mert szerinte ez biztosan megalázó nekem ráadásul szerinte nekem abban semmi jó nincs. Hiába mondom hogy szeretem orálisan kényeztetni őt szinte mindig határozottan elutasítja. Semmi újdonság nincs mindig ugyanúgy ugyanabban a pózokban. Rendszeresen szexelünk ezzel nincs baj csak nem jó vele így. Nem nagyon lehet vele beszélni. Szakítani nem akarok mert szeretjük egymást.
2015. aug. 7. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A párod egy lelki nyomorék és addig marad az, ameddig hagyod hagyod hogy az legyen. Az ilyennek anya kell, nem asszony...
2015. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha megkérdi így jó-e neked mondd meg az igazat, hogy nem. Nyugodtan mondhatod, hogy ez neked így unalmas.
2015. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Pedig egy idő után neked is előjönnek ilyen problémák, ha mindig kielégületlen és frusztrált leszel. Ha tudja mi a gondja miért nem oldja meg?.. Ha ekkora a szerelem és egyetértés, mi a kérdés, főleg azt írod nem a szex miatt vagy vele, a főkérésben viszont az ellenkezőjét állítod.

Akkor miért nem vagytok csak együtt és hagyjátok a szexet?.. Ezt neked kell megoldanod, hisz te élsz benne, csak eltudod dönteni tudsz-e és akarsz-e így élni.

2015. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért te sem vagy egészen rendben, nem csak a párod.

Gyakorlatilag komoly problémád van az intimitással a kapcsolatban és nem akarod/mered rendezni vele. Majd valaki megunja és félrelép, de ugye szakítani nem fog (mer?) senki, mert akkora az az állítólagos szerelem

2015. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Olyan jó ezt olvasni, a többi hozzászólással együtt, miközben sok kérdés pont az ellenkező problémával gyötrődik.

- Lehetne egy kicsit felszabadultabban szeretni egymást, nem tilos!

2015. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Én eljátszanék veled. Ha gondolod írj
2015. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm pont ilyen( mármint nem mindenben). Szerintem sokat nem tudsz tenni. Nem jó es hosszútávon rányomja a bélyegét a kapcsolatra... En ezt sajnos mar beláttam...
2015. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Valóban mindketten problémásak vagytok. A te önértékeléseddel is gond van, ha ezt a helyzetet elfogadod.

Szerintem forduljatok szakemberhez. Akár külön, akár együtt.

2015. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szar szex, szar kapcsolat, szar házasság, szar élet. A döntés a tiéd.
2015. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Ha ekkora a szerelem és egyetértés, mi a kérdés, főleg azt írod nem a szex miatt vagy vele, a főkérésben viszont az ellenkezőjét állítod."


13-nak igaza van. el kellene beszélgetned vele és terapeutához járni.

2015. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!