Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adod a párod tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adod a párod tudtára, hogy kedved lenne a szexhez?

Figyelt kérdés

Főleg hosszabb kapcsolatra gondolok.

Meg 40 felettiekre,családosokra és nem húszon évesekre

A nők mennyit,mennyire és hogyan szoktak kezdeményezni,

jelezni ilyen ügyben?



2015. aug. 4. 12:13
1 2
 1/11 Las Vegas ***** válasza:
Úgy nézem kilátásban a következő kérdés... Miért csalt meg a férjem ?
2015. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nos, nem vagyok 40 még, "csak" 31, de gyerekek már vannak, és 6 éve vagyunk együtt. Tegnap éjjel fél1kor csak annyit súgtam neki, hogy "szeretném, ha beraknád"... túl sokat nem agyalt rajta. :) Nem szoktam túlbonyolítani, és a tapasztalatom az, hogy nem is szükséges :) Felváltva szoktunk kezdeményezni, nem számolom, milyen gyakran.
2015. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem számoljuk mi sem, mikor ki kezdeményez.

Ugyan a 40 még odébb van, de több mint 10 éve vagyunk együtt és ha végre nincs otthon a gyerek, sokszor elég villantani egyet, máris jön :)

2015. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, akkor szinte bárhogy.

Ha férfi vagy, akkor pedig ügyesen, különben baj lehet belőle!

2015. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 90%-ban én kezdeményezek. Én ezt szeretem.. :) Semmi cicó, simán megmondom a férjemnek, hogy nnah, most készüljön, mert szex lesz. :D Lehet, hogy hül.yén hangzik, de tényleg így csinálom...nálunk ez teljesen normális. Van, hogy nem szeretne..mert fáradt vagy jobb dolga is akad, akkor elmarad a móka. De a visszautasításból sem csinálok presztízskérdést....sőt, ettől még azt sem érzem, hogy csorba esett volna a nőies vonzerőmön. Van, amikor nincs kedv. A férfiaknál is. A legtöbbünk nem állat.......... 31/nő
2015. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hozzákezdek. Még soha nem utasított vissza. Ő is így szokta. Mindketten kezdeményezünk, nem tudom ki gyakrabban. Talán a férjem. Szeretek szexelni, de gyerek mellett nem mindig akkor bújunk össze, amikor igény lenne rá, hanem amikor lehet. Van, hogy heti egy alkalom van, de olyan is, amikor heti négy, erre sem tudok konkrét számot mondani. Időbeosztás, hangulat függő.
2015. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozza bujok dorombolni :-) simogatom megcsokolom ha meg kell erositenem akkor a fulebe sugom h mennyire kivanom :-) es o is igy kezdemenyez . Alt en tobbet nekem tobb az igenyem :-)
2015. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40 felett már nem sokat lacafacázik az ember. Csak megkérdezi, hogy mi van? Soha nem dugunk? (Hozzáteszem, naponta szerelmeskedtünk akkoriban.)
2015. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az akkoriban az mire vonatkozik?

40 felett?

2015. aug. 5. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Este 9kor szex. Akár ott leszel, akár nem:)
2015. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!