Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nekem nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nekem nem jó így a szex?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha nagyon rossznak gondolom a szexuális életünket a párommal. Olyan feszült mindig a szex csak ő mászhat rám mert ő a férfi és az őt lelombozza ha én kezdeményezek. Rámszól ha hangos vagyok közben mert szomszédok áthallják. Nem akarja hogy orálisan kényeztessem mert szerinte ez biztosan megalázó nekem ráadásul szerinte nekem abban semmi jó nincs. Hiába mondom hogy szeretem orálisan kényeztetni őt szinte mindig határozottan elutasítja. Semmi újdonság nincs mindig ugyanúgy ugyanabban a pózokban. Rendszeresen szexelünk ezzel nincs baj csak nem jó vele így. Nem nagyon lehet vele beszélni. Szakítani nem akarok mert szeretjük egymást.
2015. aug. 7. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Pedig beszélj vele erről, mert nem lesz jó vége. Azzal miért nem foglalkozik a párod, hogy neked jó-e?
2015. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen eltérő szexkultúrával nem lesz soha jó kapcsolat. Ha benne maradsz, örökké frusztrált leszel.
2015. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem szeret eléggé, vagy teljesen fafejű. Az ilyet le kell cserélni méghozzá sürgősen. Most komolyan így akarod leélni az életed?
2015. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol az orálissal ugyanígy volt a fiú.

Én másképp nem tudok elmenni, csak nyalàssal. Azt mondta, ok, akkor ő csinálja, de nekem nem engedte.

Az, hogy vissza kell fognod magad, sem lehet jó. De ha nem lehet vele beszélni, akkor nem lehet megoldani a dolgot sajnos.

2015. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Foglalkozik mindig kérdezi hogy nekem jó-e. De nem tudok azzal mit kezdeni hogy neki lelankad ha én kezdeményezek mert ő akkor nem érzi férfinak magát. Csak ő mászhat rám. Tehát mindig ugyanúgy kell kezdődnie.
2015. aug. 7. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség így élni! Fel fogszörlődni ebben a kapcsolatban! Keress egy normális pasit!
2015. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Basszus! Én miért nem találok egy ilyen nőt? /F.
2015. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik, hogy belátható időn belül javítható lenne a pasid hozzáállása. Így viszont 2 lehetőség marad: vagy szakítasz, vagy elfogadod, hogy a szex köztetek nem a te örömödre van. Varázsmegoldásra hiába vársz itt, a döntést neked kell meghozni.
2015. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen de szeretem és ő is engem. Többször bizonyította sok mindenen vagyunk túl. Többéves kapcsolat ami sok mindent megért. Csak a szex miatt nem hagynám ott. Rendszeres csak vannak ilyen gondok amikre szeretnék megoldást találni. Érzékeny téma mert ez nála lelki eredetű. Így is bizonyítani akar hogy ő a férfi mert tele van komplexusokkal. Ha elkezdem mondani hogy rossz nekem akkor súlyosabb sebeket ejtenék az amúgy is kicsi önbecsülésén. Az orális szexet is azért utasítja el mert ugy gondolja nekem abban semmi élvezet nincs. Csak akkor jó nekem ha megd.ug.
2015. aug. 7. 13:30
 10/21 anonim válasza:
Vegye már le a szemellenzőjét a párod, te meg állj ki magadért! Már bocsánat, de olyan mintha csak használna téged. Ő kezdeményezhet, csak úgy, ahogyan neki megfelel... Ne csak az ágyban érezze magát férfinak! Lelki problémája van, ha megmondod, neked mi a jó? És a te lelked?
2015. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!