Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ez később probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez később probléma?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, es ha szexelek, kemeny ugyan a farkam, de van hogy 2 ora hossza utan sem nagyon tudok elmenni, csak nehezen, ez ugyan a noknek nagOn jó, de később nem lehet, hogy keptelen leszek elélvezni? Mit tegyek, mert volt mar no aki em nagyon biirta, mert mar fajt neki.

elobb is csak hulye valaszok jottek, ertelmeset kernek most!



2015. júl. 31. 10:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Visszavontam, inkább ne... a rohadt életbe, most voltam az urulógián egy általános vizsgálaton, szerencsére nincs baja a kukimnak.


DE valami elb...szott kelepragasztót nyomott a kesztyűjére és feldugta az ujját a seggembe, egy kopasz kigyúrt doktorúr.


Hazafelé a biciklin jött a vazelin a seggemből. Nem lehet kimosni egyszerűen, próbáltam ipari szappannal, bármivel :D


Szóval ne legyél bu..zi azt mondom, a seggluk szarásra van kitalálva, nem arra hogy valami idegen durung test behatoljon :D

2015. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
nem hinnem h meleg vagyok csak mar meguntam a noket
2015. aug. 13. 11:16
 23/29 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem ártana megnézetned magad. 40 évig naponta szexeltem, de sohasem tudtam megunni a női testet. Szerintem valami gáz lesz a hormonháztartásoddal.
2015. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
erted na olyan unalmas azosszes k""va ugyanugy szopik meg minden eleg farasztoak
2015. aug. 14. 14:02
 25/29 anonim ***** válasza:

és mi lenne, ha inkább a minőségre mennél? Nem kell annyi csajt megdugni, és akkor nem lesz unalmas. A fagyi, a Nutella, a sültkrumpli, a pizza is qrva unalmas tud lenni, ha azt zabálod éjjel nappal ugyan úgy.

Fura az, hogy 20 évesen ennyire kiégtél már...

Nem te vagy a vizimentő srác?

2015. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Meg ha ilyen sikered van a nőknél, akkor lehet érdemesebb lenne egy jófej értelmes csajt keresni, akivel jólérzed magad. Nem csak a k...rás. Akkor a szex is érdekesebb lehet.
2015. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
de en vagyok......vizimento
2015. aug. 16. 03:03
 28/29 anonim ***** válasza:
Aha. De komp akartál lenni?
2015. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
igeigen....ez vicces...komp haha ez igen igen vicces! figyelj mert kuldik a showder klubbol a meghiivot
2015. aug. 16. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!