Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ez később probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez később probléma?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, es ha szexelek, kemeny ugyan a farkam, de van hogy 2 ora hossza utan sem nagyon tudok elmenni, csak nehezen, ez ugyan a noknek nagOn jó, de később nem lehet, hogy keptelen leszek elélvezni? Mit tegyek, mert volt mar no aki em nagyon biirta, mert mar fajt neki.

elobb is csak hulye valaszok jottek, ertelmeset kernek most!



2015. júl. 31. 10:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szexelj velem, és ígérem, hogy nem írok több hülye választ. Probléma megoldva.
2015. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
és ha maszturbálsz,akkor mennyi idő?
2015. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ha magamnak csinalom akkor 1 ora hossza de van hogy jol esik es ink kihuzom vagy 4 ora hosszat
2015. júl. 31. 10:51
 4/29 anonim ***** válasza:
BelleVille Te nem fiú vagy? 😊
2015. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
en is gyanakszom hogy fiu mert csupa szexualis uzenettel lat el ....csaj ilyet ritkan csinal XD
2015. júl. 31. 10:54
 6/29 anonim ***** válasza:
De maga a kérdés is gyanús.
2015. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
miért lenne gyanús...basszameg en arra vagyok kivancsi, hogy kesobb ebbol lesze valami problemam, itt meg megy a gyanakvas.....
2015. júl. 31. 11:06
 8/29 anonim ***** válasza:

Nő függő, mint te is írtad. Van aki bírja van aki nem. Lehet belőle probléma igen, de ha találsz egy olyan nőt akinek így jó akkor k**va jókat fogtok szexelni.

Csak azt nem értem, ha recsizel az hogy lehet egy óra?

2015. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szia szerintem azért nézesd meg magad urológussal ,nehogy késöbb merevdési problémáid legyenek ,jobb ha elővigyázatos vagy :)21L
2015. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Inkább nézesd meg magad szakemberrel, ugyanis ez már probléma. Alapból is. Tehát ha magadat sem tudod max. 10 perc alatt csúcsra juttatni folyamatos ingerléssel, hanem 1 óra hossza kell, az már egészségügyi probléma, érdemes orvoshoz menned.

Amúgy nőként mondom, hogy nekem borzasztó kellemetlen lenne, ha 1, vagy 2 órán keresztül kellene szexelni, csak hogy a partnernek is jó legyen. Az sok, én biztos nem bírnám ezt folyamatosan. Nálam az ideális idő a szexre, az max. 20 perc, mondom ezt nőként. 20 perc alatt simán megvan a több orgazmus is, és nekem bizony nagyon rossz lenne, ha a pasi kielégületlen maradna és ettől az időtől hosszabban kéne még csinálnom, hogy neki is jó legyen, főleg 1, meg 2 óra hosszán keresztül? Sok ez, nagyon.

2015. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!