Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony lányok nem kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok nem kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

158 cm nagyon kicsi? Most nem írom le, hogy miket szólnak be az emberek, meg ilyesmi, mármint a magasságomat illetően, mert a lényegtelen. Csak egy lányismerősöm szövege verte ki nálam a biztosítékot (aki 178 cm), hogy " a törpilákat senki nem becsüli, mert alapból észre sem veszik őket" Ezt nem nekem mondta, csak fültanúja voltam. Eddig nem volt gondom a magasságommal, és volt párkapcsolatom, és elég sok férfi "megkörnyékez" (bár nyilván nekik nem jut más). De amióta bejárok a városba, mert ott az egyetem ugye, mást sem látok, csak hogy a nő legyen minnél magasabb, és vékonyabb. És látom, hogy egyre kevesebb férfi közeledik, és már én sem merek kezdeményezni. Ez lehet, hogy csak azért van, mert egyre kevesebb az önbizalmam, nem azért, mert alacsony vagyok, nem?

Vagy tényleg észre sem veszik és nem is becsülik az alacsonyakat? Hiába hordok magassarkút, olyan magas soha nem leszek, meg szeretem hordani, de ez csak egy plusz "adalék", a cipőt egyszer úgyis leveszem.

Nekem eddig meg sem fordult a fejemben, hogy akár a férfi, akár a nő magassága ennyire fontos lenne. Volt barátom már, aki 162 cm volt, és engem soha nem zavart.



2015. júl. 31. 09:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
A családom férfi tagjai kivétel nélkül az alacsony csajokra buknak. Apai nagyapám, aki egy 2m-es falusi kovács volt, egy 145 centiméteres angyalt vett feleségül. Apám is 152 centis anyámnál állapodott meg. Nekem közel 50 kapcsolatom volt, akik közül egyetlen egy se verte 170-et. A feleségem sincs 160, mint ahogy a menyem sincs annyi.
2015. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
170 vagyok nekem pont jó lennél
2015. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ahogy itt olvasgatom a válaszokat, abból az jön le nekem hogy sokaknak az alacsony lányok jönnek be és a tapasztalataim is ezt mutatják. Hidd el nekem nehezebb, mivel én nagyobbra nőttem mint te. Én 177cm vagyok és néha eléggé zavaró tud lenni, nem ám ha még magassarkút is húznék.
2015. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Nekem pont az alacsony lányok a favoritom :)
2015. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én 185 cm vagyok és a barátnőm 165...tökéletesen jól megvagyunk és semmi nyaktörés nem volt.Nem a magasság a lényeg.
2015. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én 190+ centi vagyok és imádom a pici lányokat, különösen ha vékonyak/törékenyek. 23/F
2021. márc. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!