Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Nem akarna valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nem akarna valaki lefekudni az "alacsony&ocsmany" sraccal? O vegre boldog lenne, ti pedig tuti a mennybe kerulnetek!

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Jó lenne már végre :) 30F
2015. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Te is kezded? :'D

Tényleg jó lenne már ha találna valakit, biztos nem olyan ronda ő mint elmondja magáról..

2015. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

És te volnál az az alacsony ocsmány srác? Már miért akarnék veled lefeküdni ha alacsony vagy és ocsmány (te mondtad) de még ha nem is lennél az se feküdnék le veled, hacsak nem lennék beléd szerelmes, de az meg nem lennék.


Az hogy a mennybe tudnál juttatni, hát annak az esélye meg elég kicsi. :)


Boldog meg máshogy is lehet az ember nem csak úgy ha szexel.

2015. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hány centi? :) És küld nekem képet? Ha esetleg erre jár :)


20L

2015. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok az
2015. júl. 30. 20:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már szegényt 😂😂😂😂😂
2015. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Eskü most gondolkoztam,hogy kikéne írni valami petíciót vagy valamit,mert már nagyon sajnálom,hogy ennyire kivan. Bár még nem láttam képen,de nem tudom elképzelni,hogy tényleg annyira ocsmány lenne (ahogy ő mondja).
2015. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem te akkor meg ki? Biztos egy "haverom". :) Harmadik személy nevében meg minek kiírni ilyen kérdést.
2015. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy pont ilyen kérdésekkel, kellene még inkább belerúgni szegénybe.Szerintem ő nem arra vágyik hogy egyszer dugjon, hanem hogy valaki emberszámba vegye és járjon vele. Nehéz eset, de ennek csak ez az egy módja
2015. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jaj, a kérdező nem úgy értette, hogy a mennybe repít, olyan jó az ágyban, hanem hogy a jó tettünkért megkapjuk jutalmunkat és halálunk után jó helyre kerülnénk. :D


Én legalábbis így értelmeztem, és így sokkal viccesebb és szarkasztikusabb. :D Aki az ilyenek komolyan veszi, annak nincs humorérzéke. :D Bocs hölgyem (#3) de neked nincs.


Na már most, ez nem vonatkozik az "alacsony&ocsmany" srácra. Ha ezt a kérdést meglátja, lehet, hogy csak rosszul érezné magát. :/


Nem hiszem el, hogy még egyetlen nő sem akadt, aki "úgy" nézett volna rá. Hogy esetleg össze is jött volna vele. Lelki problémái vannak, amit kivetít a társadalomra, és nőgyűlölő lesz, mert a frusztrációját nem tudja majd min kiélni.


Én sajnálom őt, bár már nem egyszer próbáltam jobb belátásra bírni, demintha a falnak beszélne az ember. :/ Szakemberre lenne szüksége...


De az ilyen rosszmájúskodások sem segítenek rajta, ejj, ejj, kérdező...

2015. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!