Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Nem akarna valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nem akarna valaki lefekudni az "alacsony&ocsmany" sraccal? O vegre boldog lenne, ti pedig tuti a mennybe kerulnetek!

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ám is levágtam hogy értette azt hogy a menybe juttatni, bár valóban kétesen értelmezhető. De a szánalomszex meg a legrosszabb 3-as voltam.
2015. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar a kérdés, de nem szép dolog ilyeneket kiírni kvázi a nevemben. Van, aki jól sejti, hogy valójában sokkal inkább akár egy randira lenne szükségem, mint egy dugásra. Egy esélyre, hogy valaki képes legyen legalább pár órára figyelmen kívül hagyni a külsőm. Valaki meg nagyon nem találta el: eddigi 28 évem (lassan 29) alatt soha egy lány sem mutatta irányomban az érdeklődés leghalványabb jelét sem. Soha még egy lánynak nem jöttem be, és még ölelést sem kaptam soha egy lánytól sem!
2015. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Nem tudom valaki mondta már vagy sem, de vannak amúgy olyan lányok is, akik nem is nézik a külsőt..mert a belső a fontosabb nekik..

(ha szemét akarnék lenni mondanám hogy keress egy vak lányt, de nem vagyok szemét :D)

2015. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Inkább fogalmazunk úgy, hogy egyes lányoknál nem annyira fontos a külső. Azonban egy bizonyos szintnél nem mennek lejjebb. Sajnos én attól a szinttől jóval lejjebb helyezkedem el.
2015. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12: én megölelnélek téged szívesen! :3

Ha nem zavar, hogy én egy alacsony és ocsmány LÁNY vagyok! :D

2015. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: Hozzám jössz? :P
2015. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!