Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony lányok nem kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok nem kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

158 cm nagyon kicsi? Most nem írom le, hogy miket szólnak be az emberek, meg ilyesmi, mármint a magasságomat illetően, mert a lényegtelen. Csak egy lányismerősöm szövege verte ki nálam a biztosítékot (aki 178 cm), hogy " a törpilákat senki nem becsüli, mert alapból észre sem veszik őket" Ezt nem nekem mondta, csak fültanúja voltam. Eddig nem volt gondom a magasságommal, és volt párkapcsolatom, és elég sok férfi "megkörnyékez" (bár nyilván nekik nem jut más). De amióta bejárok a városba, mert ott az egyetem ugye, mást sem látok, csak hogy a nő legyen minnél magasabb, és vékonyabb. És látom, hogy egyre kevesebb férfi közeledik, és már én sem merek kezdeményezni. Ez lehet, hogy csak azért van, mert egyre kevesebb az önbizalmam, nem azért, mert alacsony vagyok, nem?

Vagy tényleg észre sem veszik és nem is becsülik az alacsonyakat? Hiába hordok magassarkút, olyan magas soha nem leszek, meg szeretem hordani, de ez csak egy plusz "adalék", a cipőt egyszer úgyis leveszem.

Nekem eddig meg sem fordult a fejemben, hogy akár a férfi, akár a nő magassága ennyire fontos lenne. Volt barátom már, aki 162 cm volt, és engem soha nem zavart.



2015. júl. 31. 09:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%
Szeretik sokan az alacsony lanyokat, koztuk en is. Ne aggodj!
2015. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%

Akkor ezután se forduljon meg a fejedben!

én 170 cm vagyok és soha nem lenen akadály a magasságod, ha megismerkedhetnénk.

2015. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem igaz. Legy mindig jokedvu mosolygos sokkal tobbferfi fog megnezni. A mosolygo nok vonzoak. A magas lanynak hidd el sokkal rosszab mint egy alacsonyabbnak. Neki nehezebb part talalni. Nalunk a nok atlag magassaga 150-165 cm a ferfiak meg kb 165-175.. De komolyan mondom en 164 vagyok es mar magasnak erzem magam. Ha a magas csajszi felakarna venni egy platform magassarkut hat mit ne mondjak .. Szerintem undorito amikor a napot csokolgatja. Elnezest kerek minden magas lanyol de szeritem ha valaki alapban magas es felvesz egy ilyen cipot undoritoan kitunik a tomegbol mint egy orias troll. Nem a magassagod miatt becsulnek le . Legyel vonzi es mutasd h van onbizalmad . Javits a kisugarzasodon.
2015. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség. Szerintem épp az, hogy az alacsony lányok kelendőbbek, hiszen a fiúk mellettük erősebbnek, védelmezőnek érezhetik magukat.
2015. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
5%
Én speciel az alacsony lányokat szeretem akár 150 is lehet :) A 178cm-el már csak azért se állnék szóba mert magasabb nálam (174cm vagyok) és nehogy már a nő legyen a dominálóbb :) 25/F
2015. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
61%
Egy 158centis lány aki itt nyafog,annak nem a magassága a fő problémája,hanem agyilag van baja!
2015. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%

Aki magas, az választhat általában, hogy magas vagy alacsony barátnőt szeretne. Aki alacsony, az általában az alacsonyakat szeretné.

A magas lányok úgy szépek, hogy hosszú vékony testük van. Ez nem mindenkinek tetszik. Én 170 centis vagyok, nekem nagyon kevés kivétellel a velem egy magasak, vagy alacsonyabbak tetszenek.Sokkal aranyosabbak többnyire az alacsonyak külsőre. A méreteidre, a húgom kb akkora mint te.Ő egész pontosan 148 centi.Mégis egy 180 centis férje van. És soha sem voltak problémái a pasizással. Ha mondjuk valaki nagyon, de nagyon kövér, na akkor szokott a gond lenni. Olyan 20+ felesleggel már csak igazán kevés pasasnak tud tetszeni nő.

2015. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
25%
Erről beszélek egy alacsony lány sokkal több pasinak tetszik,a kérdező lökött!
2015. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 opened paradise ***** válasza:
49%
Exem 152 volt...van még kérdés?
2015. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
49%
187cm magas vagyok a barátnőm pedig 160 cm és előtte is alacsony barátnőm volt. Meg am is nem a méret a lényeg.
2015. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!