Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik valóban szexmániás -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valóban szexmániás - a szó jó értelmében - nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem aki mentálisan is rendben van,és pl nem azért üldözi a szexet mert igen csak híján van a szépségnek és nehezen talál társat. Létezik minden szempontból "egészséges", érett gondolkodású, szex imádó nő? Vagy ez csak urban legend? A róluk szóló fórumok,weboldalak általában melegekkel vannak tele... / Harmincas pasi kérdezi

#szex #szexmánia #szex imádó
2015. júl. 30. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Léteznek.
2015. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátnőm.
2015. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bizony, léteznek, csak ki kell fogni :)
2015. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít szexmániásnak,mik a határok. Én például nagyon szeretek szexelni,viszonylag nyitottnak is tartom magam,szinte bármikor vevő vagyok egy jó kis szexre vagy akár egy gyorsmenetnek,egy nap többször is. Ha nincs lehetőségem akkor pedig könnyítek magamon,szintén ha úgy van egy nap többször is.

Viszont nem egész nap ezen kattogok és nem minden helyzetben a szexet keresem,tehát eltudok tőle vonatkoztatni.

Az,hogy ez a lendületem meddig tart nem tudom :D

19l

2015. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4 Jófej vagy,de szerintem ez nálad még a kezdeti lendület. :) Gondolom nem olyan régóta élsz rendszeres szexuális életet. A Te korodban még gyakori az ilyen pozitív attitűd. Azért azt hiszem mind irigyeljük a pasidat,sok jó mókát nektek! :)


Figyelj ha 6-8 év múlva is még így állsz hozzá,gyere fel és írj ehhez a poszthoz. :)

2015. júl. 30. 16:49
 6/14 anonim ***** válasza:
40 évesen ugyanúgy vagyok, ahogy a fiatal "kolléganő" írta. Monogám párkapcsolatban (!) bármikor kapható vagyok szexre, nem csak ágyban, párnák közt. Nyitott vagyok az újdonságokra, vannak speciális fantáziáim, "fétiseim", folyamatosan erotikusan játszunk a párommal és naponta többször több órát szeretkezünk, vagy dugunk vadul, vagy kölcsönösen orálozunk - amit sokszor én kezdeményezek.
2015. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok:

Lassan 3 éve élek szexuális életet :)

Azt meg,hogy 6 év múlva is tartani fog e a lendületem azt nemtudom,de szerintem megfelelő partner mellett elképzelhető.

2015. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6 Minden elismerésen. Tehát létezik ilyen,csak meg kell találni. :) Persze tudom nem ez az elsődleges szempont,de ha tönkre megy pár kapcsolat az egyenőtlen elvárasok miatt,akkor átértékelődik a dolog az emberben... Köszönöm a véleményt.


#4 Sok sikert és kitartást majd a munka mellett is! :)

2015. júl. 30. 19:12
 9/14 anonim ***** válasza:
# 8: ezt teljesen megértem, nálam is ez volt... mert férfiak között is vannak alacsony szexkultúrával rendelkezők, és nekem korábban ilyenek "jutottak". De most már szerencsére nem. :)
2015. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik.

5 évig voltam együtt egy szexmániás nővel:) 23/F

2015. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!