Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban élvezik a lányok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban élvezik a lányok az anált, vagy csak mondják?

Figyelt kérdés

Ha igen mitől élvezik?

Nehéz elhinni.Mert benyúltam magamnak,

és nagyon fájt.

18/L



2015. júl. 16. 22:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De izgattam előtte...
2015. júl. 16. 22:48
 2/15 RootedRainbow ***** válasza:
36%
Legalább elolvastál előtte egy cikket is az adott témáról?
2015. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen! Többet is...
2015. júl. 16. 23:08
 4/15 RootedRainbow ***** válasza:
31%
Akkor nemtom mitől fájt... mindegy, akkor ne csináld...
2015. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
A lányok legalább fele élvezi, egy kisebb része pedig el is élvez tőle.
2015. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én élvezem :) Nem rég kezdtünk párommal ilyeneket játszani... Nem engeded el az izmaidat azért fáj. Sikosíts és lassan óvatosan elengedve magad (hiába éreztem én is hogy elengedtem, pasim mondta hogy egyáltalán nem), meg kell találnod a neked jó pózt :)
2015. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Joe.38 ***** válasza:
0%
Van amelyik làny èlvezi , van amelyik nem. Nincs ezzel gond. Pasik azokat keresik akknek a poliszex nem gond. Ha neked fàj akkor valamit nem jól csinàltàl. Hisz kellemetlen lehet de fàjni ? Egyèbkènt meg ne csinàld ha nem akarod . Ez nem kötelező jàtèk.
2015. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Joe.38 ***** válasza:
0%
Gyakorlat teszi a mestert. Minden kezdet nehèz.
2015. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt. Nem engedted el magad eléggé. NEkem csak az a jó, ha kívülről kicsit masszírozom, csak az jó érzés, de az is csak akkor, ha a csiklómat izgatom közben.


De nyugi, úgyis majd jönnek azok, akik azt mondják, hogy jön egy herceg, aki annyira fantasztikus lesz, hogy punciba már nem is akarod, csak seggbe, mert ez a pasik álma :D

2015. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, még annyi, hogy én nem akarnám ettől függetlenül, hogy pasi oda betegye. Én azt akarom, hogy a puncimat kívánja. Azt szeresse dugni. Ne a fenekemet...
2015. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!